Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

melez hakkında yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar resimdeki kuş dişimi erkekmi bir ilgilenirseniz sevinirim yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

img

canbeyto

14 yıl 3 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öterse erkek ötmesse dişidir kuşun maskesi erkek gibi duruyo ama ötüyo yada hiç ötmüyo gibi yorum yazmamışsın kuş kaç yaşında birde yeni yavrumu senelikmi eksik bilgi vermişsin buna benzer dişilerde var o yüzden tam bilgi verirsen yardımcı oluruz

img

wipes

14 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bileziği 2007 fakat aldığım kişi bu senenin kuşu olduğunu ve ötttüğünü söyledi ama kuş şimdiye kadar makara yapmadı sadece çağrı şeklinde ötüyor tek tük te olsa kafesinde kanat var tam olarak tüğden çıktı denilemez ama çalışmaya bile başlamadı . acaba kandırıldık mı bilmiyorum

img

canbeyto

ÖZEL MESAJ

melezin erkektir.

img

sacco

14 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iki aydır tüğde çalışma yapmıyor inşallah erkektir

img

canbeyto

ÖZEL MESAJ

ertan abi kuş erkek biraz daha beklemekte fayda var yakışıklı bir kuş güle güle besle

img

jrsaka

13 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

saolun yorumlarınız için dişi diye endişeleniyordum inşallah ötmeye başlarda bu tereddüt ortadan kalkar. çok teşekkürler...

img

canbeyto

ÖZEL MESAJ

KUŞ HENÜZ TÜYÜNÜ TÜZMEMİŞ KEPEĞİNİ ATMAMIŞ BİRAZ MÜLEYİM BAKIN YEŞİLLİK BİRDE YULAV VERİN TÜYDEN RAHAT ÇIKSIN

img

lock

13 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuş kesin erkek ama ötmesını bır kac ay daha beklıyceksın kardesım kuş bu senın degıl ama maskesı eskı bır de kandırlıp kandırlmadıgın öttüğünde saka mı kanrya mı o zman bellı olur

img

yıldırım_34

14 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tüye gireli 2 ay oldu ben şimdi bir kaç ayda daha mı beklicem yani:D:D:

img

canbeyto

ÖZEL MESAJ