Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

erkek ispinoz

satılık erkek ispinoz kuş 1 yaşında olup gayet sağlıklıdır yanlız kuyruğu tellere atlamaktan kırılmıştır o yüzden kuyruğunu çektim yeni kuyruk gelmeye başlamıştır tel. 05352736865

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş ispinozun renğini ögrenebilirmiyim.. birde fiyatı ne kadar.. banada acil iki adet erkek ispinoz lazım..

img

umitdogancay

13 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] resim gönderirsen ve fiyatını yazarsan fiyatı uygun olursa elden alırım..görüşmek üzere..ümit doğançay

img

umitdogancay

ÖZEL MESAJ

gaga üstü siyah, tepesi, ense ve boyun yanları mavimsi bozdur. Sırtı pas renginde, kuyruksokumu yeşil, kuyruğunun kenar tüyleri beyaz, kanatları siyah ve beyaz çizgilidir.fiyat 100 TL

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bilgiler için teşekkürler..cinsini yazmamıssın.yani zebramı,baharatmı,gökkuşağımı, bana zebra ispinozu erkek lazımda..

img

umitdogancay

ÖZEL MESAJ

ben teşekür ederim bu bildiğimiz bayağı bir ispinoz türü baharat deyil bildiğimiz doğa kuşu saygılar

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kusura bakma zepra deyil baharatta deyil bu kuş doğada yaşayan bir tür ispinozdur ve ötümü çok güzeldir yüksek perdeden öter bu kuş ne öterse ötsün o makbüldür birde hoca ali diye öteni vardır ama bulmak çok zordur saygılar

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ