Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Hamburg ve Salmon favorelle,

merhaba Arkadaşlar, Salmon favorelle ve hamburg 3-4 aylıklardan arıyorum, satmak isteyen arkadaşlar varda telefonum 0 533 7689905

img

irfan48

13 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bende hamburg var ama Bursa`da oturuyorum gönderme imkanım yok.

img

bozkurts

15 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm.msn adresine resimlerini gönderebilirsen sevinirim.2 tavuk 1horoz şeklinde almayı düşünü[email protected] 05322930970

img

avcı_41

14 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, hamburglarınızın fotoğraflarını bana da yollar mısınız?Mail adresim [email protected] iyi günler...

img

no_way

16 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, resimlerini göndermeniz mümkünmü. mail adresim: [email protected] veya msn ye eklerseniz ordanda gönderebilirsiniz

img

irfan48

ÖZEL MESAJ

ilanım aktiftir.

img

irfan48

ÖZEL MESAJ

kusura bakmayın arkadaşlar yeni baktım mesajlara resimlerini çekip gönderecem ama sadece elimde 2 çift var bir çiftini damızlık bırakacam.ayrıca isviçreden gelme hamburg a benzer Appenzeller Spitzhauben cinsi kış koşullarında yaşayan horozum var. şu an türkiyede bulmak imkansız. tavuğunu temin etmeye çalışıyorum.

img

bozkurts

ÖZEL MESAJ

kusura bakmayın arkadaşlar yeni baktım mesajlara resimlerini çekip gönderecem ama sadece elimde 2 çift var bir çiftini damızlık bırakacam.ayrıca isviçreden gelme hamburg a benzer Appenzeller Spitzhauben cinsi kış koşullarında yaşayan horozum var. şu an türkiyede bulmak imkansız. tavuğunu temin etmeye çalışıyorum.

img

bozkurts

ÖZEL MESAJ

Bir çift Hamburg`u Dr. Sinan beye verdim gelecek yıl yavrularından inşallah çıkar ise meraklı arkadaşlara verebiliriz. teşekkürler.

img

bozkurts

ÖZEL MESAJ

Merhabalar,arkadaşlar Sabri Bey`e sıcakkanlılığı,samimiyeti ve tüm iyi niyeti için sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.Hep beraber inşallah seneye hamburg ve farklı ırklar da yetiştiririz.Her şey için çok teşekkürler...

img

no_way

16 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ