Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

damızlık beyaz keklik

arkadaşlar bedavadan az pahalı olarak damızlık 4 dişi 1 erkek beyaz kekliğimi satıyorum.adet fiyatı 100 tl.dir.bundan ucuzu yok.kuşlar topaç gibidir,sağlıklıdır.yanlız 5 i birden satılıktır.tek yada iki adet veremem alan hepsini almalı ki benimde işim görülsün. selçuk karakuş kocaeli/kartepe 0537 826 96 78

img

karakus

14 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardes aksaraylı birinden beyaz keklik yumurtası aldım şöle cıktı böle cıktı die burayı yaygaraya verdin !! şimdi tutuosun beyaz keklik satıyosun hemde anaç seni anlamıyorum .. sendede bi oyun var ama hayırlısı bakalım .. kokusu yakında ortaya cıkar

img

abdullahşahin

15 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım senin gibi adamlar yüzünden bu işten nefret ettim vallahi.anlayıp tanlamadan lap diye atlıyosun.beni bi ara sor bakalım neymiş bu işin aslı diye.neden buraya yazıyon.madem yazdın söyleyeyim.o aksaraylıdan yediğim kazıktan sonra yumurta almamaya karar verdim ve bizim burda bir abide 1 ay önce bu keklikleri aldım.ben aktif avcıyım.av mevsimi açıldı.biryerden av köpeği gelicekti o gelmeyince köpek arayışına girdim ve aradığım köpeği istanbulda buldum.adamla anlaştık 500 tl açığım var o açığıda maaşımdan vermek yerine keklikleri satayım öyle kapatayım istedim.nasıl olsa keklik herzaman bulurum ama aradığım köpeği herzaman bulamam.işin aslı bu öğrendiysen yada anlatabildiysem ne mutlu.hala daha saçma sapan yorum yaparsan onusda milletin taktiribne bırakıyorum.nasıl insansınız anlamıyorum yaaa,hemen ön yargılı bilip bilmeden lap diye yorum yapıyosun.

img

karakus

ÖZEL MESAJ

abdullah arkadaşa katılıyorum aylardır ortalığı yaygaraya verdin yok kazık yedim yok bilmem ne ama tüm satış sitelerindede boy boy tavuk keklik sülün beç satışların var bunlara bir açıklık getirirsen seviniriz hem hobiciyim diyon hemde satış yapıyorsun senin kokun yakında çıkacak nerden geliyor bu kadar hayvan bu değirmenin suyu nerden geliyor galiba senin hayvanlar yaz kış yavruluyor

img

kılkuyruk

14 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın karakuş hayvanların resimlerini görebilirmiyim eğer görebilirsem almayı düşünüyorum birde muğla fethiyedeyim buraya nasıl göndereceksin bana 5372525956 ulaşabilirsin

img

mrdmemet

13 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hobiciyim deyip satış yapmayan kaç kişi var arkadaşlar farzedelimki Selçuk kardeşimiz başka yetiştiricilerden alıp satıyor bu suçmudur,ayıpmıdır işine gelmiyorsa almassın olur biter.

img

mehmet16

14 yıl 9 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mehmet abi boşver şu var sen beni tanıyorsun onlar tanımıyor ve ezbere yorum yapıyor.açıklık getirecek bir mevzuda yok ortada çok merak eden beni arayıp konuşabilir.telefon numaram orda.saygılar abi. ayrıca sayın mrdmehmet teşekkürler kuşlar bugün ilan verdikten iki saat sonra istanbul küçükcekmeceden erol beye satılmıştır. daha önceki yorumumdada belittiğim gibi ordanda silivriye geçip köpeğimi aldım,daha öncede anlattığım gibi.aldığım şahsın ismi ramazan telefon numarasıda 05466103803 inanmayan arayıp sorabilir.keklikleri alan erol beyin numarasıda 05322827480 arayıp sorabilir o çok bilen şahıslar selçuktan keklik aldın mı?selçuk senden köpek aldı mı diye?

img

karakus

ÖZEL MESAJ

ayrıca şuda var mademki ben tüccar ım arayın sorun bakalım telefon numarasını veriyorum süleyman aslan :05367144629 selçuk senden beyaz keklik aldımı ?kaç tane aldı?kaç liradan aldı? sonrada sattığım erol abiyi arayın selçuk sana keklikleri kaça sattı? 100 liraya aldığım kekliği 100 liraya verdim çünkü kar aramıyorum.dediğim gibi işim görüldü köpeğimi aldım.keklikmi yine istediğim zaman alırım o problem değil.paran varsa heryer keklik.

img

karakus

ÖZEL MESAJ