Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

Yavru Sakalar

Merhaba, Sirkeciden yaklaşık 10 gün önce almış oldugum 3 yavru sakadan ikisini elimden çıkarmak istiyorum.Aslında bana bir adet lazım olmasına rağmen 3 adet almamın sebebi,hayvanları oradaki sağlıksız durumdan kurtarmaktı.Kuşlar tamamen ufak kafese yeme,suluğa alışmış durumdalar.Gelip görüp o şekilde alabilirsiniz.Sirkecideki arkadaş hepsinin erkek olduğunu söyledi fakat oradakilerin amacının sadece satış olduğunu bildiğim için garantisini vermiyorum.Yavruları aldığım fiyat olan 30 tl`den vermek istiyorum.Bana cepten msj atabilirsiniz.0539 554 70 74 Resimleri ; http://img824.imageshack.us/g/img0947n.jpg/

img

akan81

19 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

usta başka resimlerde koyarmısın ben leventte oturuyorum bakırköy metrobüs durağına gelebilirsen 1 tanesini alabilirim

img

aslanibo52

13 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ayrıntılı foto koyarsanız sewinirim erkek kesin belliyse 1 yada 2 sinide alabilirim yada kanarya takad düşünürseniz

img

sakaarda

13 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bakırköye getirebilirim fakat yerinde gorup almanız tecihimdir.Bu yaştayken erkek dişi ayrımını ben yapamıyorum ,bana bu konuda bilgi verirseniz kontrol edebilirim.Ama kuşların sağlıkları hakkında şüpheniz olmasın,çok hareketli oldukları için daha detaylı resim alamıyorum,strese girmemeleri icin elimede almak istemiyorum...

img

akan81

ÖZEL MESAJ

haznedardayım bende bır cıft es evcıl ve konusan muhabbetım var takas dusunurmusun

img

yasi

14 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Muhabbet ile takas dusunmuyorum.Tesekkurler

img

akan81

ÖZEL MESAJ

Güncel 1 adet kalmıştır

img

akan81