Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

HIRSIZLIK !!!

Herkese iyi akşamlar.Yaklaşık 10 gün önce kuşlarım küfesime giren hırsızlar tarafından çalındı.kümesim iş yerime yakın bir yerde bulunuyordu.biraz kendimin birazda karakol ekipleri ve arkadaşların uğraşı ile hırsızlardan birini yakaladık.kuşların 17 tanesini geri alabildim ama mutasyonlar hastalanıp kurtaramadığımdan heba oldu yaşatamadım.geriye kalan kendi üretimim ve bilezikli bu senenin saka yavruları,2 çift akgerdan sakam,1 çift mutasyon eumo sakam ve 3 çift sakam bulunamadı.yakaladığımız kişi şuan cezaevinde.olay adliyeliktir.çalanlardan biri çinçinde oturan birisi.arkadaşı aranıyor ama bulunamadı.aAranan çocuğun adı MUHAMMET İSA ÇİMCİ...kuşların ayağındaki bilezikler kendi adıma SAFKAN 034F 131 numaralıdır.olurda denk gelen olursa çekinmeden beni ararsa çok mutlu olurum.yeniden çift edinme arayışı içine girdim tekrardan.allah kimsenin başına vermesin böyle birşeyi tekrardan teşekkürler. tel : 05077428565

img

oz0735

14 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

üzüldüm..geçmiş olsun kardeş..

img

umitdogancay

13 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım gçmiş olsun inşallah kuşların bulunur ve o çalan kişilerde cezalarını bulurlar GEÇMİŞ OLSUN

img

nikra

14 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

özkan abi geçmiş olsun . inş bulunur diğer kuşlarında :((

img

jrsaka

13 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Geçmiş olsun dilerinde bulunan herkese teşekkürler.inşallah kimsenin başına böyle bir olay gelmez.

img

oz0735

14 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ