Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

saka cd

abiler ustalar ben yavru saka kuşlarıma saka cd dinletmek istiyorum ama bu dinletecegim kuşların kaç aylık olması lazım şu an elimde maskeleri yeni yeni kızarmaya başladı şim bu kuşlarıma cd dinletsem yararı olurmu bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim herkese şimdiden çok çok teşekür ediyorum saygılarımla ARKIN

img

nikra

13 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1 aylıktan sonra dinlemeye ses almaya baslarlar abi sadece sakalar için diğer kuslar içinde geçerlidir ... eğitim malinualarda yumurta cıkımından itibaren baslamaktadır BEN BÜLBÜLLÜ KANARYALARIMI DİĞER KUŞLARINI SESİNİ DUYMAYACAKLARI BİR YERE ALIYORUM BABALARININ SESLERİNİ BİLE DUYMUYOLAR.. ANNELERİ YUMURTADAYKEN BABALARINI YANLARINDAN ALIRIM..BENİM BİLDİĞİM VE BİR COK ABİMDEN DUYDUGUM YUMURTANIN İÇİNDE 7.Cİ GÜNDEN İTİBAREN HAYVANLARIN DUYMA ORGANI GELİŞİOMUS VE BÜLBÜLCÜLERİN BÜYÜK BİR KISMI YUMURTADAYKEN DERS VERMEYE BAŞLIYORLAR. GEÇEN SENE ESKİŞEHİR BÜLBÜL ÖTÜMLÜ KANARYA YARIŞMASINDA SEVGİLİ ESKİŞEHİR DERNEK BAŞKANIMIZ BESİM AMCAYLA MUHABBET ETMİŞTİK SAOLSUN BANA DAMIZLIK KONUSUNDA COK BYÜK YARDIMLARI OLDU NE KADAR TŞKR ETSEM AZDIR.. BANA VERDİĞİ Bİ BİLGİYİ PAYLAŞMAK İSTİYORUM.. MUHATTABETİMZDE KUSLARA DERS VERME HAKKINDA KONUSORDUK VE BANA NASIL DERS VERDİĞİMİ SORDU BENDE 7.GÜNDEN DERS VERMEYE BASLIORUM DEDİM.. EMRE GEREK YOK KUŞ 1 DİĞER KUŞLARIN SESİNİDE DUYSA ALMIYO BEN COK DENEDİM KANARYALARIN İÇİNDEN 3 HAFTALIK YAVRU ALDIM O DİĞERLERİNDEN DAHA İİ SES ALDI DEDİ...KUŞUN SES ALMASI VERİLEN DERSTEN COK YETENEK İŞİ DEDİ BU SENE BENDE DENİCEM BESİM AMCA 40 KÜSÜR YILDIR BÜLBÜLLÜ KANARYA BESLEYEN .YETİŞTİREN VE YARIŞLARA SOKAN DEĞERLİ Bİ AMCAMDIR ..TEKRAR SAYGILARIMI SUNARIM

img

jrsaka

13 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YAZARKEN BASKA Bİ İŞLE DAHA UGRASIODUK KARISIK YAZMISIM BİRAZ :)) BİZ DERS VERİRKEN BASKA KUSLARIN SESİNİ DUYMASIN BİRKERE DUYSA BİLE BOZAR DİYORUZYA... BESİM AMCA ALAKASI YOK 1 AYLIK OLANA KADAR KUŞ ZATEN SES ALMIYO DUYDUGUNUDA ALMIYO BEN COK KEZ DENEDM DENEYEBİLRSİN EMRE DEDİ..

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

emre kardeşim ben tam anladım kusura bakma şimdi benimkuşlara dinletmelimiyim yoksa dinletmemelimiyim benim kuşların kafatüylerinde kırmızılıklar oluşmaya başladı yardımcı olursan sevinirim kal saglıcakla

img

nikra

13 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dinletebilirsin arkın abi :)) sende sağlıcakla kal aeo grşz abi

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

EMRE CİM SELAMLAR, BANA SAKA VE DİĞER KUŞLARIN SES CD SİNİ GÖNDERDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ FAKAT 1 HAFTA GEÇTİ BANA GELEN BİRŞEY YOK SORUNMU OLDU ACABA

img

karahan9

14 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EMRECİM SANA YAZDINKTAN YARIM SAAT SONRA CD ELİME ULAŞTI TEŞEKKÜRLER KOLAY GELSİN.

img

karahan9

14 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Önemli değil abi ne demek güle güle kullan dediğim gün gönderdim ama hafta sonuna gelince demekki sekme olmus abi k.bkma aeo kib grşz özhn abicim

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

SELAMLAR EMRE ARKADAŞIM... BEN İZMİRDEN TUNCAY. BEN SAKA VE BÜLBÜL CD`LERİNDEN İSTİYORUM BANA YOLLAYABİLİR MİSİN ACABA? ADRES:351 SOKAK NO:101 D:4 ŞİRİNYER/İZMİR TEL:0533 631 15 11 ŞİMDİDEN İLGİNE TEŞEKKÜR EDERİM. ALLAH`A EMANET OL...

img

bucalım35

13 yıl 5 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ