Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

saka ya da sırf saka öten melez

elinde tüğden çıkmış iyi bir saka yada iyi bir saka öten melezi olan var mı ?

img

canbeyto

14 yıl 3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

emre senden ayrıca bekliyorum sözün vardı:D

img

canbeyto

ÖZEL MESAJ

yeni tüyden çımış melezgibi yüksek perdeden öten erkek bir baba sakam var buyur gel dinle ona göre karar ver tüşünürsen numaram bu 05352736865 yer fatih istanbul

img

wipes

14 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abi dedigim gibi ayarladıgım anda o iş tmm :)) her iş ayara bakıo şuanda :)))

img

jrsaka

13 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ayar ayarda bizde ayarın incesi makbul ona göre:D:D:D:D: ayrıca elinde o vasıflara ait kuşları olan arkadaslar fiyat yazabilir mi

img

canbeyto

ÖZEL MESAJ

tmm abi :)

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

Selam arkadaşım bende baba bilezikli major saka anne almozaik 2009 bilezikli çok iri ve gösterişli melez var tüyden yeni çıktı daha öncede belirttiğim gibi taşındığımdan dolayı artık ilgilenemiyorum uygun bir fiyata vericem saka öter bir nağmesi kanarya olabilir onuda çok profosyonel olanlar anlar uzun ve cömert ötüme sahip tüyden yeni çıkmak üzere 2-3 güne birşeyi kalmaz düşünürsen [email protected] adresine mail atarsan görüşürüz, NOT : EMRE EROL selam sana da mail adresimi bırakmıştım telden ulaşamıyorum diye banada cd göndermen için ya bana mail at orda görüşelim selam ile herkese iyi günler diliyorum

img

karahan9

14 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

özhn abi ekledim ama ben pek msn giremiorum hemen girip cıkıom nete [email protected] mail olarak adresini at hemen gönderrim mail atınca burdan attım yazarsan sevinirim abi aeo kib grşz

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

Emre cim zaten msn olarak demedim sana adresi mail atıcam gönderirsen çok sevinirim mail adresine atacağım adresi kısa sürede ulaşırsa çok mutlu olurum. saolasın kolay gelsin

img

karahan9

14 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

özhan abicim bugun 5-6 gibi kargoya vercem ... cd yarın vyea en geç birgüne elinde olur aeo grşz abi

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ