Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

beç tavuğu ile normal tavuk

arkadaşalar bende normal tavuk var beç tavuğu alsam anlaşabilirler mi cevap yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler :)

img

sadecehobi

13 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

serbest şekilde bahçede dolaşacaklarsa problem olmaz ama, her ikisini küçük bir kümese koyacaksanız, beç tavukları diğer tavukları rahatsız edebilir.

img

irfan48

ÖZEL MESAJ

bec tavukları çok gürültücü olur.etrafı rahatsız edecek ses çıkarırlar.bunu göze alıyorsan çok iyi.

img

denizlici

15 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

galiba teneke sesi gibi bi ses çıkartıyomuş

img

sadecehobi

ÖZEL MESAJ

önce bir iki gün sorun olur daha sonra birbirlerine alışırlar, hatta tavukla aynı yeri paylaşmaları durumunda fazla gürültü yapmıyorlar.almayı düşünürsen bende 2 erkek 3 dişi var diğer arkadaşların söylediği gibi biraz yaygaracılar

img

15 yıl 5 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm sn sadecehobi bende tokat besliyorum yerim olmadıği için tavanda bakıyorum yanlarında bıldırcın,güvercin,hindi piliçleri,sülün yerli,keklik var çok güzel geçiniyorlar soru yok tavuklarla sn İÇ dediği gibi ilk ikigün sorun çıkar okadar rahatlıkla baka bilirsin benim kiler arada sırada ses çıkarıyorlar şuan 3 aylıklar ve elimde yem bile yiyorlar tabi tavuklar kadar yakın deiller bildiğim kadar uç masınlar diye kanatlarını kesiyorlar böylece ortama daha iyi adapte oluyorlar iyi günler

img

sezgin7787

14 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ