Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

kanarya satılık

sa arkadaşlar elimdeki kanaryalarımı satmak veya takas etmek istiyorum kuşlarım sarı border dişi 1 ad.beyaz tepeli dişi 1 ad. malta 1 erkek 1dişi 2010 yavrusu. sarı saten dişi 1 ad.malta yavruların enne ve babası 1çift toplam 7 ad kanarya takas olarak 2010 almozaik dişi düşünüyorum kuşlarım çok saglıklı vede pırıl pırıl kuşlar fiyat olarakta hepsini 300 tl ye verebilirim şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim saygılar tel 0 536 438 97 29 herkese hayırlı işler diliyorum

img

nikra

14 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkın abi sarı saten kalsın bence :)) yinede sen bilrsn pişman olma sonra abi :)) sarı saten melezi almozaik melezinden güzel oluo aeo grşz abi

img

jrsaka

13 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

emre kardeşim galiba haklısın bende kararsızdım zaten satmakta tamam saten dişiyi listeden çıkartıyorum emre inşallah güzel yavrular olur seneye kardeşim ilgine çok teşekkür ediyorum saygılar.

img

nikra

14 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben tşkr ederim arkın abi .. inş güzel yavrularını alırsın SAYGILAR

img

jrsaka

13 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar benim gene size bir sorum olacak kuşlara sesi kaç gün veya kaç ay dinletmem yeterli gelir bilgilendirirseniz sevinirim tekrardan teşkkürler

img

nikra

14 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abi sabah öğle aksam yarımşar saat dinlet .. dewamlı dinletirsen kuş bıkar dinlemez.. günde 2-3 kere yarımşar saat dinletmen yeterli.. kuş tamamen patlatana kadar net ötüme geçene kadar dinletebilrsn arkın abi SAYGILAR.

img

jrsaka

13 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeşim teşekkür ediyorum saol kib

img

nikra

14 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence de sürekli cd dinlemek kuşları strese sokacaktır ders yapmalarını da engeller sabah ilk saatler çok uygun akşamları gün kararmadan evvel de yarım saat dinletilebilir teybin sesi normalden kısık olmalı kuşların cıvıltısını bastırmamalı yüksek ses kuşu küstürebilir bu arada melezlemede agat mozaik de kullanabilirsiniz benim favorim budur görsellik yönünden on numara ama ötüm dersen timbrado veya gloster kırıkları uygundur

img

proxy

13 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

proxy arkadaşım ilgine çok teşkkür ederim ben bu işte oldukca acemiyim inşallah sizlerin sayesinde bende bu işi güzel bir şekilde ilerletecegim bizimgibi acemilere yardımcı olan herkese tewşekkürlerimi sunuyorum SAYGILAR

img

nikra

14 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

üstatlar sizlerden gene bir yardım isteyecegim bilginizi paylaşmanızı rica ediyorum ustalar busenenin saka yavruları 2011 sezonunda iş yaparmı yani kanarya ile çiftleşirmi abi lerden bitanesi olmaz busene diyor sakalarım maskelerini ufak ufak yaptılar sizlerinde bilgilerinizi bekliyorum saygılar arkın

img

nikra

14 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ