Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

SÜLÜN ÇEŞİTLERİ

SWİNHOE DAMIZLIK 3 YAŞINDA ALEV SIRTLI DAMIZLIK 3 YAŞINDA ELMAS SÜLÜN DAMIZLIK 2 YAŞINDA MANDARİN ÖRDEKLERİ 2 YAŞINDA BEYAZ KEKLİK, GÜMÜŞ SÜLÜN DAMIZLIK, AYRICA ALTUNİ,SARI ALTUNİ,ELMAS VE GÜMÜŞ SÜLÜN PALAZLARI BULUNUR. RAHMAN AKÇAY 0532 709 4740

img

rahmanakcay

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

GÜNCEL

img

rahmanakcay

ÖZEL MESAJ

Rahman Abi merhaba , kırmızı altın palazı çifti versem , sarı altın çifti ile takas edebilirmiyiz. yakın çevrede başka kimsede bulamıyorum.

img

muhsin5791

15 yıl 5 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Muhsin, Bu sene bende sarı altuniden yavru az az aldım elimde altuni palaz çok inan seni kırmaz değiştirirdim ama kusura bakma değiştiremeyeceğim kırmızı palazım çok. sağlıcakla kal.

img

rahmanakcay

ÖZEL MESAJ

Rahman abi yanlış anlamazsan arkadaşa yardımcı olabilirim ..

img

yacar41

14 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Rahman Abi teşekkür ederim , imkan olsa yardımcı olacağından kuşkum yok. Sayın Acar , sizin ile daha önce konuşmuştuk , istanbula gelme durumunuz olursa arayacaktınız.

img

muhsin5791

ÖZEL MESAJ

Muhsin bey yazdıktan sonra hatırladım ama istanbula gelemedim ama şöle yapabiliriz yeğenim her hafta cuma izmite geliyor pazar dönüyor siz ona verin bende pazar göndereyim..

img

yacar41

14 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tamam yeğeninize numaramı verin 505 788 78 68 beni çaldırsın , şu işi bu hafta sonu halledelim dostum . Teşekkürler.

img

muhsin5791

ÖZEL MESAJ

ALEVSIRTLI ,ELMAS SÜLÜN VE GÜMÜŞ SÜLÜN DAMIZLIKLARIMIZ KALMAMIŞTIR. 1TK MANDARİN ÖRDEĞİ BEYAZ KEKLİKLER, ALTUNİ,SARI ALTUNİ,ELMAS VE GÜMÜŞ SÜLÜN PALAZLARIMIZ MEVCUTTUR.

img

rahmanakcay

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bendede 4 adet altın sülün var 4 erkek 1 dişi bilginize

img

komoli08

13 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ