Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

EZBER İSİMLİ HARİKA KONUŞAN PAPAĞAN

PAPAĞANIMIZ BORDO KUYRUK (TİMNEH) CİNSİ OLUP ÇOK GENÇTİR. ÖZELLİKLERİ: EVDE MUHABBET KUŞU GİBİ UÇARAK OMUZA KONMAKTADIR VE KAFESİNE GİR KOMUTU İLE GİRMEKTEDİR. UYSAL VE HER TÜRLÜ YİYECEĞİ YEMEKTEDİR. KONUŞTUĞU KELİMELER: EZBER ABİ, ÖP BABAYI, ÖPÜCÜK ATAR, ALLAH ALLAH, CANIM OĞLIM, NAPIYOSUN, HADİ İYİ GECELER, AŞKIM AŞKIM, ŞEKERİM, MİRAC, PERİHAN, GİR İÇERİ, ÇIK DIŞARI, KOÇUM BENİM, YAKIŞIKLI, GEL OĞLUM EZBER, RE RE RE RA RA RA GASSARAY, CİMBOM, ALO , KİMO, NEVAR, ALARM TELEFON VEYA KAPI ZİLİ SESİ TAKLİTLERİ VE ANLAŞILAMAYAN BİRÇOK TAKLİT YAPMAKTADIR NOT. VİDEOUSUNU İZLEMENİZ TAVSİYE EDERİM: SAHİBİNDEN COMDA İLANIMIZ VARDIR ORADAN BAKABİLİRSİNİZ.31493039 NOLU SERİ İLANDAN ARATABİLİRSİNİZ. Selam ve Saygılarımla Recep BABACAN/KAYSERİ 0535,2574776

img

babacan38

20 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Videosunu izlemek için sahibinden comda 32505504 seri nolu ilandan aratabilirsiniz. Selam ve saygılarımla Recep Babacan/KAYSERİ 0535,2574776

img

babacan38

20 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Kayseri`de öğrenciyim. Kuşunuz ile ilgileniyorum.Ancak yeni eve çıktım ve maddi durumum sebebiyle fazla para ödeyemem. Fiyatta Anlaşabilir miyiz ?

img

nuhkozan

13 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam kardeşim bu papağan sana göre değil, çünkü fiyatı çok yüksek.Kusura bakma ben pazarlıksız 5000 tl. istiyorum. Selam ve saygılarımla Recep BABACAN/ KAYSERİ

img

babacan38

20 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Güncel...

img

babacan38

20 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam arkadaşlar eğer videosunu izlemek isterseniz yeni link adresi vereyim, Sahibinden comdaki eski ilanı silinmiştir. http://www.izlesene.com/video/ezber-isimli-harika-papagan/2787551 Selam ve saygılarımla Recep BABACAN/KAYSERİ 0535,2574776

img

babacan38

20 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ezber abinin yeni videosunu izlemek isterseniz buyrun izleyin umarım beğenirsiniz. http://www.izlesene.com/video/super-papagan-ezber-abi/2873699

img

babacan38

20 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

RECEP MAŞALLAH SÜPER BİR TİMNEH ÇOK HOŞUMA GİTTİ

img

modacakirkeyf

14 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam Ahmet abi. Sen kolay kolay beğenmezsin :) senin beğenmen beni onure etti. Gerçekten harika bir zekası var benim bunun kadar çabuk öğrenen papağanım olmamıştı.Bunlar videoya çektiklerimin bir kısmı, Bana geleli 5 ay civarı oldu bu söyledikleri kelimelerin hepsini ben öğrettim. Çok yetenekli bir Timneh.Ahmet abi görüşmek üzere selam olsun.Kayseriden varmı bir isteğin arzun ?

img

babacan38

20 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sağolasın recep kardeşim kafes arırorum aklında olsun amazon için ezber ağaya selamm

img

modacakirkeyf

14 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ