Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

acil yetişkin dişi dogo arjantin

slm mrblr arklr elimde yetişkin dişi dogo vardır biraz rahatsız fırsatını bulup klinige gidememdım fakat cok komik bir rakam vermek istiyorum 3 cift muhabetle de takas düsünülür

img

uyumsal

14 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] bu adresi ekleye bilirsiniz ekleyin resim atim pendik istanbul

img

uyumsal

14 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MSN de ekldim resimleri görebilirmiyim onurpasa_77@hot

img

onurpasa

13 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm uyumsal bende de 4 aylık sultan papağanı var eğer düşünürsen takas yapabiliriz.wildpirates@hotmail

img

goksu26

13 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KArdeşim sana 2 adet profesyonel kanarya versem köpeği alırmıyım?kanaryalar her sartta gürültüde dahi ötmeye alıştırılmıştır düşünürsen 05547311777 tel numaram ben ankaradayım

img

memoyil06

13 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

karderşim ben ciddi alıcıyım 5076832076 bi çaldır görüşelim.

uyumsal yazdı :
slm mrblr arklr elimde yetişkin dişi dogo vardır biraz rahatsız fırsatını bulup klinige gidememdım fakat cok komik bir rakam vermek istiyorum 3 cift muhabetle de takas düsünülür

img

jack35

10 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm aradasım köpegın hala duruyorsa ben almak ıstıyorum elımde taklacı güvercinlerim var değişmek istersen ben alabılırım

uyumsal yazdı :

img

atas

10 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm aradasım köpegın hala duruyorsa ben almak ıstıyorum elımde taklacı güvercinlerim var değişmek istersen ben alabılırım

uyumsal yazdı :

img

atas

10 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ara görüselım yada carı at ben arıyım 05435789923

uyumsal yazdı :

img

atas

10 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ