Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

BİLEZİKLİ FLORYALAR BURDA

2010 BİLEZİKLİ 2 ÇİFT FLORYA ÇİFT FİYATI 150 TL. İLETİŞİM 5446739190

img

anke5308

14 yıl 5 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilden ile gönderim yapıyomusun

img

turgay00099

13 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EVET ARARSAN GÖRÜŞÜRÜZ

img

anke5308

14 yıl 5 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu tip alışverişlerde ödeme sorun oluyo.peşin ödeme olursa kuşlar gelmiyebiliyo.yada önce kuşlar gelse ödemeyi yapacak ücreti yollamıyo.nasıl yapcaz bi tarafın diğerine güvenmesi gerekir

img

turgay00099

13 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım bu sitede öyle dala vere yapanlar herkes tarafından duyurulur hüseyin abimizi yani ankeyi bu sitede tanımayan yokutur gozun kapalı alışveriş ypabilirsin ben ist oturuyorum bugune kadar çok kuş aldım sorun olmadı olmazda...

img

eraygur_1905

14 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hüseyin kardeşim birkaç şey sormak istiyorum. 1-kuşlar orjinal 3.0mm bileziklimi? 2-doğal renk mutasyon taşıyıcımı yoksa düz doğal renkmi? 3-bilezikler hangi derneğe kayıtlı? 4-bu iki çift florya aynı yuva kardeşimi yoksa çiftleri ayrı anne babadanmı yaptın? 5-yavrulara kanaryamı baktı yoksa kendi anne babasımı? 6-kuşlar doğal rengin hangi tonu,düz yeşil veya sarımı yoksa karadamar varmı? eğer kuşlar benim aradığım nitelikte ise,ben bir takıma talibim elinizde parçalı florya mevcutsa o konuyuda konuşabiliriz. benim aradığım nitelikler 1-kuşlar dkkd,kod,tkkkf bilezikli olmalı 2-bilezikler orjinal 3 mm olmalı 3-çiftler kesinlikle yuva kardeşi olmamalı 4-kuşlar eğer sarı (kelebek) tip ise iri ve kocakafalı derin çatal kuyruklu,kara damar ise fındık baş olmalı ve kafa tarafında kaş bölümünde sarı olmaması lazım. ben florya kuşu konusunda bayağı bir seçici olduğum için belki size biraz tuhaf gelebilir benim bu kadar titizlikle sormam,fakat ben bunları seneye damızlık kullanıp bunlardan çıkartacağım erkek yavruları örtüye çekip paketliyeceğim.bundan dolayı seçiceğim kuşların biraz nitelikli olması gerekiyor,şimdiden teşekkürler ve çalışmalarınızda başarılar. MEHMET ALİ ŞEN SAMSUNLU [email protected]

img

maga_3455

14 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ