Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

8 yaşında siyam kedime mecburen yuva :(

annemin yıllardır baktığı 8 yaşında aşılı, kısır erkek siyam kedimize, annemizin akciğer kanseri hastalığı ve yatağa bağlı kalması nedeniyle bizimle yaşamaya başlamasından ötürü yeni ve ömürlük bir yuva bulmak zorundayız. 11 günlük bir bebeğimin olması da bu durumu zorunlu kıldı :( çok çok üzülsem de yuva bulmak zorundayım. gerçekten yuvasını açabilecek durumda iseniz bana ulaşınız :(

img

gadur

13 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbuldayız

img

gadur

ÖZEL MESAJ

benim de 3 tane siyamkedim var, size tavsiyem hayvancağızdan öylece vazgeçmemeniz, sahiplerine gerçekten bağlı hayvanlar çünkü ayrı kanınca yemekten içmekten kesiliorlar, eğer gerçekten bir şans verirseniz bakımının da hiç zor olmadığını görürsünüz, bir kum ve bir mama yeterli, bebeğiniz için de güzel bir arkadaş olabilir çünkü siyamlar kedi ırkları içinde tek tırmalamayan kediler. herkesin yanılgısı aksine eğer aşıları tamsa tüylerinin kist gbi bir hastalık yapması da söz konusu olmuyor.

img

tutkuguner

16 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimde sokakta yaralı olarak yavruyken bulduğumuz tekir kedim var 3 yaşında, benimle uyur benimle oturur herşeyi benimle paylaşır, ben üzüntülüyken oda üzülür neşesiz olur, hatta çocuklarımla tartıştığım zaman onlara hiç yüz vermez yanlarına gitmez... en korktuğum olay sizin annenizin başına gelen hastalık, Allah en kısa zamanda şifasını verir inşallah bayramda 3 günlüğüne evde yoktuk, heryere bol bol mamasını suyunu koydum öyle gittim, eve döndüğümüzde bizi karşılamadı bile, ne mamasını yemiş ne su içmiş resmen bize küsmüş bıraktık diye... bende evde 8 aylık torunumu bakıyorum, bebeğin yanına bile gitmiyor bir köşede uyuyor uzaktan izliyor, evde temizliğe önem verildiği zaman evde kedi hiç sorun olmuyor, aksine evde hayvan beslemek bebeklerin bağışıklık sistemini güçlendiriyor yine de siz bilirsiniz ama annenizin yadigarı o can ı başkasına vermek yerine siz gözetip kollasanız hem annenizin içi rahat eder hem sizde huzurlu olursunuz....Allah yardımcınız olsun

img

pörtiş

14 yıl 7 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanırım veremeyeceğim zaten, ben liseye giderken daha girmişti ailemize.. evlenene kadar her gece beraber uyuduk, sonra evlendim, baba evinde kaldı kedimiz.. sonrasında hamileliğim, annemin amansız hastalığını öğrenişimiz ve baba evinin bizim evle birleşmesi... bebeğim için endişeleniyorum ama kedimizi verirsem üzüntüden belki bebeğime süt bile veremeyeceğim... etrafımda psikolojik baskı yapanlar çok, tüylerini bebeğim yutarmış, yumak olurmuş ameliyat olurmuş, anneme, bebeğe bakarken evi temizleyemezmişim vs vs. evi temizleyemediğim doğru çünkü annem yataktan kalkamıyor, bakımı bende.. bir de bebek... bilemiyorum, Allahım hayırlısını nasip etsin bu konuda.. çok zor... çok seviyorum kediyi

img

gadur

ÖZEL MESAJ

etraftaki baskılara aldırmayın dediğim gibi 3 siyam kedim var birde ek olarak sokaktan bulduğumuz iki gözü de olmayan bir kedim var insanların ilk tepkisi 4 kediyi nerde bakıyorsunuz evde mi oluyor. elbette evde bakıyorum diyorum, kedinizin size ekstaran bir yük olacağını gerçekten sanmıyorum, tüylerinden çok rahatsız olursanız tıraşta ettirebilirsiniz. umarım kediniz hakkında hayırlısı olur.

img

tutkuguner

16 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba diğer arkadaşlara katılıyorum ve siyamlar gerçekten inanılmaz müthiş derecede zekiler ama şunu unutmayın onu terk etmeniz onun ölümünede yol açabilir 8 yaş az değil o size baglı ve size güvenmiş onca sene anlıyorum sizi cok iyi ama onu terk etmeyin dışardan gelen tepkilere aldırmayın aşıları tamsa no sorun bnmde 0 yasında oglum varken 9 kediyle büyüdü ve suan köpekleriyle mutlu ve sağlıklı<<<<<<

img

karamukk

13 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, kendi baktıgım kedimi annem cok istediği için ona verdim. bir iki haftadır siyam edinmek istiyorum kedinize sahip çıkabilirim. emin olun ki çok rahat eder. daha önce uzun süreli çok kedi besledim ve asırı ilgim var. kadıköyde yaşıyorum. en kısa zamanda ulaşırsanız cok sevinirim. buradan cevap bekliyorum sürekli takip edeceğim yahut telefon numaranızı verebilirseniz ararım.

img

jasu

13 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ