Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

100 50 50 demir profılli kapaklı

akvaryum 8mm camdan 100 50 50 olculerınde olup 250 lıtredır arkasında sıyah fon mevcuttur aynı duz sıyah fon kullanılarak akvaryumun ust kısmı serıt seklınde kaplanarak tac gorunumu verılerek karanlıkta ısık sızması ve buharlasmayla kaybolan suyun ızının gorsellıgı bozması engellenmıstır. Ustten 4 tarafından kusagı ve alt kısmında sıyah fonla aynı renkte cıtası vardır. Yukseklıgı 70 cm olan demir profil ayagı mevcuttur profıl ıstenırse altına 2. bır akvaryum konulabılcek sekılde yapılmıstır. Mobılya yaptırmadım kalın kumasla etrafını cevırdım demır profıl gorunmesın dıye. Ozel yapım lacıvert gumus kapagı mevcuttur akvaryumla daha uyumlu olsun dıye ıstenırse sıyaha boyanabılır kapak 100 40 40 olculerınde olup alicobanttan ozel yapılmıstır (cam bınalardakı dıs cepe malzemesıdır saglamlıgını ordan sız hesaplayın) bunların yanında dekor kayaları 2 adet 300 wat ısıtıcı verılıcektır akvaryumun bu sekıldekı fıyatı 250 lıradır... SAYDIKLARIMI BANA MALIYETININ YARISI BILE DEGIL YENI AKVARYUM ALDIGIMDAN SATIYORUM sahibinden ilan no:#32393938

img

bg34

13 yıl 6 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ