Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

kahverengi parçalı saka

çok enteresan bir renk kahverengi parçalı saka çok güzel bir kuş ben ilk defa böle bir yaratık gördüm

img

desowali

13 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım selamlar ilanından, satıyormusun yoksa bizlerle bu haberi paylaşıyormusun ben şahsen anlayamadım eğer satıyorsan fiyat ve resim eklersen çok memnun oluruz satmıyorsanda resmini bizlerle paylaşırsan bizde görmüş oluruz :)

img

karahan9

14 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

O da bişeymi bende Saka X Atmaca melezi var... :) ne enteresan şeyler yazıyorsunuz ya... :)

img

cor

13 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cor kardeşim arkadaş abartılı bırşey yazmadı.Sen şimdı beyaz kafa saka ve beyaz kafa floryayada ınanmazsın.Duğada herşey olur,fakat yaşama şansları az oluyor.Doğadan eumo saka bıle yakalanmışdı 3 sene önce,hatta bendeydi kuş.

img

mustafaokur5353

16 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mutasyon beyazkafa beyazkanat floryalar tabii ki mevcut.doğada da albino sütbeyaz kırmızıgöz sakalar var.bu artık biliniyor.yalnız mustafa beyin dediği gibi bu gözalıcı renkte kuşların yaban ortamında çok kısa bir ömrü olur.beyaz parçalı sakalar da var doğada.böyle bir kuş geçen sene yakalandı.hem de dominant dişi idi.sahibi de 600 liradan fazla bir paraya kuşu sattı.çeşitli renk varyetelerine rastlamak da mümkündür.ama bu oran çok düşük.yüz binde bir çıkar bu tip parçalılar.

img

proxy

13 yıl 9 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

resim eklemek istiyorum fakat nasıl yükleniyo bilmiyorum bilen abilerim barsa paylaşabilirmi saygılar bende bu güzel kuşu sizinle paylaşayım

img

desowali

13 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

DESOWALİ kardeşim hizliresim.com adresine resmi yükleyip orda sana verdiği link i buraya kopyalaman yeterli olacaktır. eklede bizde görelim herkese selamlar

img

karahan9

14 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mustafaokur5353 inanmama gerek yok ben zaten üretimini yapıyorum kümesimde hergün görüyorum :) benim ki latifeydi elimde fazla var istersen 600 euro ya sanada erkek eumo satinet şpaltı vereyim fazlalaştılar:)

img

cor

13 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cor kardeşim sağol bende yeterınce mutasyon saka ve florya var,sen çoğaltmaya bak.Benım bahsettığım kuşlar doğadan yakalanmış,kafes üretımı değiller.

img

mustafaokur5353

16 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ