Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

satılık glosterler-bakıriler-lizardlar-Kırmızılar

isteyene erkek-dişi temin edilir. Toplu alım yapılır. hepsi bu yılın yavruları gloster tane 60 , bakıri tane 50 lizard tane 75 tl dir . ilgilenenler. [email protected]

img

serkan1176

13 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

img

serkan1176

ÖZEL MESAJ

İLAN GÜNCEL Kuşların her çeşidi için resim gönderebilirim.kuşlarımda beşiktaşlılar fazladır.isteyene yorkshire, gress-gloster kırmaları, gress de resimlerine bakıp görmek koşuluyla elden verebilirim.

img

serkan1176

ÖZEL MESAJ

selamlar yeriniz nerde idi serkan bey..elimde 1 takım yurt dışından gelme huş isketesi var takas düşünürmüsünü[email protected]

img

murat_duyar

14 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba murat kardeşim, kanarya üretim yerim balıkesirde.muhabbetlere de bursa da bakıyorum.İspinoz türü kuş şu an için düşünmüyorum.Teklifin için teşekkür ederim.Çevreme arayan yada değişmek isteyen varsa lizard istiyorsun zannedersem sorarım.

img

serkan1176

ÖZEL MESAJ

ben teşekkür ederim hayırlı satışlar pazar ola kardeşim...

img

murat_duyar

14 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilan güncelligi devam ediyorsa bir çift beşiktaş veya kula gloster birde tepeli ahraç dişi alabilirim

img

antepli27

13 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş gress ve york kırıklarının resimlerini [email protected] adresine mail atarsan sevinirim.15-20 tane lazım.toptan fiyatı bide ne oluır.renklerinide yazarsan iyi olur.

img

ahmet079

14 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ