Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

KONUŞAN SULTAN

bu yazın başında aldığım daha önce eş tutmuş fakat eşi kacmış yalnız kalmış konuşan erkek sultanımı satıyorum konuştuğu kelimeler babacık hocam babiş ve ıslıkla telefon sesi gibi bircok taklit yapabiliyor sultanım evcil değil henüz artık jako alacağım için evimdeki tüm kafes hayvanlarımı satıyorum fiyat olarak kafessiz 150 tl istiyorum alacak kişiden tek ricam dişi sultanınız varsa alın yalnız kalmasın

img

ozkose

14 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım kuşun duruyorsa görüp alabilirim, istanbul

img

neyes

13 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet hala duruyor buraya videosunu cekip koyucam inş

img

ozkose

ÖZEL MESAJ

http://www.izlesene.com/video/konusan-sultan/2738607 videosunu yükledim burdan bakabilirsinz yalnız sonundaki ıslıkları o değil ben yapıyorum ama ıslıkların aynısını ve daha bircok ıslık sesini yapmaktadır

img

ozkose

ÖZEL MESAJ

PAPAĞANIM 130 TL YAPTIM KÜTFEN YOKSA PETŞHOPA VERİCEM BÜTÜN KUŞLARIMI BEN BU HAYVANIN PETŞHOPA GİTMESİNİ İSTEMİYORUM AMA SULTAN VE DİĞER KUŞLAR BENDE KALDIĞI SÜRECE JAKO ALAMIYCAM O YÜZDEN BİRAN ÖNCE YENİ SAHİPLERİNİ BULMALARINI İSTİYORUM

img

ozkose

ÖZEL MESAJ

İl dışına gönderebilirseniz [email protected] görüşelim

img

iurista

14 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

malesef şehir dışına gönderemem ancak ist içi elden teslim

img

ozkose

ÖZEL MESAJ

eş muhabbetle takaslarmısınız 5 yavrusu vardı ama yavruları sattım birtane yavrusu kaldı onuda veririm yani birtakım birde yavrusu uyarsa takaslıyalım zaten 2 ay baksanız size yine bedavaya gelirir ben üretimden sıkıldım birtane olsun diyorum oda sultan olursa ekleyin gorüşelim [email protected]

img

yavuz1978

14 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

90 tl uyarmı kardeş

img

yavuz1978

14 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

uyarsa ekle goruşelim [email protected]

img

yavuz1978