Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

zil gibi öten saka piçi

elimde 2009 bileziksiz yüzde doksan saka ötümlü makarası çok kuvvetli sakamelezi vardır.bu melezi takas edecek nadir bulunur ötümlü doğakuşları arıyorum.bilginize.yer istanbul mecidiyeköy merkez.tel 0555 442 00 70 lütfü şahin

img

proxy

13 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA LÜTFİ BEY, ÖZELLİKLE ARADIGINIZ KUŞLARIN CİNSLERİNİ VE TÜRLERİNİ BİLDİRİRMİSİNİZ.. BU ARADA İSPİNOZ BULDUNUZMU..?

img

seralşahin

18 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

seral bey ispinoz henüz bulamadım.ben kısaca söylemek gerekirse mavigerdan,alamecek,taşkızılı,sarı çinte,kuzey keten kuşu gibi türlerle takas etmek istiyorum.ötümde olması şartıyla.saygılar.

img

proxy

ÖZEL MESAJ

s.a. lütfü abi ne istiyorsun kuşa ve resimlerini atarmısın. [email protected]

img

emre1907

13 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

emre bey resim yollamak yalan iş.benim sana başka kuşun resmini yollamayacağım ne malum.... yolun mecidiyeköy tarafına düşerse görüşürüz.canlı canlı görürsün.önceliğim takas yukarıda yazdığım gibi.saygılar.

img

proxy

ÖZEL MESAJ

selam lütfü bey ben murat.doğru yazdınız.bu net ortamında en doğrusu kuşu bizzat canlı yerinde görerek almak.resim işi hikaye.hani parçalı saka veya akgerdan olur o ayrı.ben öyle de göndermem ya.yalnız takasta düşündüğünüz kuşlar herkeste olmayabilir hani satın almak isteyenler olursa fiyat belirtirseniz sizin için iyi olur eminim sakamelezi iyi ötümlüdür ben bu kuşu alacak arkadaşımın keyifle dinleyeceğine inanıyorum saygılar

img

kurtdövüşü

13 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

murat slm haklısın takası genişletiyorum şunlarla takas düşünüyorum 2.7 mm bilezikli fanyata fanyata melezi ve himalayan sakası bunlar takasa dahil edilmiştir bendeki sakapiçi senin de tahminin gibi.... bu sabah 11 namesini saydım dikinde.gevşediğinde daha güzel öter.kuşun fiyatı satılırsa 175 lira .satılsın satılmasın sorun değil saygılar bizden

img

proxy

ÖZEL MESAJ

ilan geçerlidir arkadaşlar.

img

proxy

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ne ile takas yapmak istiyorsanız buraya yazabilirsiniz.bir görelim bakalım kimde ne kuşlar var

img

proxy

ÖZEL MESAJ

melezi dik ötümde mozambik kanaryası veya fanyata meleziyle takas ederim.

img

proxy

ÖZEL MESAJ