Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

DAĞ BABASI FLURYA(resimli)

yavrudan beri 3yıldır bende melez babası fluryam satılık.tüyden çıktı.pırıl pırıl ötümde.pazarlıksız 150tl.kızdişi çifthanede yanyana duran kanarya eşler tane 60tl.05325184315 ankara http://i1010.hizliresim.com/2010/10/20/581.jpg http://i1010.hizliresim.com/2010/10/20/582.jpg http://i1010.hizliresim.com/2010/10/20/583.jpg

img

ventum35

16 yıl 9 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sen telefonunu yazsana başkasından isteyecegine.bu nasıl bir site birde yazmışlar en başa doga kuşu ilanı verilemez adam yakalama diye vurgu yaparak yazıyor ilanı.yazık ya.doga kuşunu alanın satanın çolugundan çocugundan çıksın.gerekli yerlerede şikayetler yapılacak telefon ve adres bilgileride verilecek biline. xxx sayın ventum bu nasıl bir işdir ben anlamadım hem doğa kuşu satanın çoluğundan çoçuğunadan çıksın diyon hemde flureaya satıyon bu nasıl bir iş ya kardeşim millet salakmı yoksa senmi çok akıllısın kardeşim sen başkalarını şikayet edeceğine önçe kendine bak sen milletle uğraşaçağına senin gibi bir kaç tane daha var burda ne olduğu belli olmayan hep bana hep bana olmaz kardeşim başkası satarken kızarsan ozaman sende yapmayacan bu işi bilader

img

lock

13 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bizim ne oldugumuz belli aynaya bak sen.biz katliamcılara diyoruz.telim yazıyor delikanlı gibi.çocukların buldugu yuvadan düşmüş flurya yavrusu bu 3yıldır bakıyorum.tabiatta yem su bulacagını bilsem salcam.senin ilanınla bu ilan aynımı baksana türkçen kıt mı.bu kadar yazacagına arasana yada msj at ben ararım seni.hatta adanada biladerim var arada geliyorum görüşelim hem kim oldugumuda tanımış olursun bu kadar merak edecegine.

img

ventum35

ÖZEL MESAJ

ya bırakın kardeşim bu ayakları millete kızıyon kendin satıyon senin sattığın kuşta doğa kuşu ona bakarsan ben çok merak ediyodumzaten sen ne besliyon diye bak gördünmü demek sende bu işli yapıyon ona göre burdan millete yok doğa kuşu satıyonuz çoluğunuz çocuğunuzdan çıksın dersen buradandasana başkası aynı şeyi der kardeş ona gör yazdığın yazıya dikkat et bak aynı şey seninde başına geldi şimdi ben desem senin çocuğundan çıksın doğa kuşu satıyon yakışırmı kimsenin çoluğuna çocuğuna betduğa etme sen işine bak kim ne satarsa satsın

img

lock

ÖZEL MESAJ

okey satış iptal ben bu kuşa ölene kadar bakarım.yaşım 40 ve 7yaşından beri kuş besliyorum.sakada besledim fluryada ama 1-2 tane.senin bu yazım üslubundan jargonun ortaya çıktı.ben milletle degil senin gibilerle ugraşıyorum.senin gibi bir kaç tane daha var burda ne olduğu belli OLAN devamlı nick degiştirip adres telefon yok.kim ne satarsa satsın ha.satt ama yaz delikanlı gibi adresini telefonunu öle sat.bidahada yazma buraya konuşacaksan ara yada ben ararım çağrı bırak.

img

ventum35

ÖZEL MESAJ

YA KARDEŞİM BİR ALLAHIN KULUDA ÇIKSIN DESİNKİ LOCK SEN HAKSIZSIN KARDEŞİM OZAMAN SENDEN ÖZÜR DİLERİM AMA SEN DOĞA KUŞU ALANIN SATANIN ÇOCUĞUNDAN ÇIKSIN DERSEN AYNISINI BİR BAŞKASIDA SANA DER O YÜZDEN KIZMANA GEREK YOK BAK AYNI ŞEY SENİNDE BAŞINA GELDİ HEM İSYAN EDİYON SİTE SAHİBLERİNE DOĞA KUŞU SATILIYO DİYE HEM KENDİN SATIYON BİRAZ DÜŞÜN YAZARKEN ONA GÖRE KARAR VER BAK SENDE SATMAYA ÇALIŞIYON O YÜZDEN BAŞKALARINA BETDUA ETME

img

lock

ÖZEL MESAJ

bekledim mesajına birisi yazar mı diye bekleme sende boşuna.buraya 3 mesaj yazdın anladım ki sen papagansın hep aynı şeyi söylüyorsun ve insanları bu polemige çekmeye çalışıyorsun akıllı insan yemez bunu.ismin telin adresin yok sarı çizmeli memet aga yazıyor durmadan yazma telini ver ben arayayım dedim yok nafile.bak aydınlatayım büyük kümesimde 150tane malinua kanaryam var.küçükte kümeste 50tane izabel hint bülbülü,java 1tane 3yaşında çipilden bende tek ayagı yok saka 1tanede flurya var.buyur gel misafirim ol.gör ortamı sen mi özür dilersin ben mi dilerim.burada insanları daha fazla rahatsız etmeyelim kardeşim.5325184315 gel kardeşimsin misafirimsin.

img

ventum35

ÖZEL MESAJ