Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

saka

arkadaşlar yakın zamanda yakalanan saka kuşu ne kadar zamanda ötmeye başlar . ve kuşa nasıl bir ortam ayarlanır yardımcı olursanız sevinirim

img

canbeyto

14 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bu konuda tecrübesi olan kimse yok mu acaba?

img

canbeyto

ÖZEL MESAJ

YENİ YAKALAMA KUŞ EN AZ YILBAŞINA KADAR BEKLEYECEN ÖYLE HEMEN KAFESE GİRDİM DUR BEN BİR ÖTEYİM YOK EN AZ YILBAŞINI BEKLERSİN KAFESE ALIŞAÇAK YERİNE ALIŞAÇAK SUYUNA YEMİNE ORTAMINA ALIŞAÇAK KOLAY DEYİL HEMEN ÖTÜME GİRMESİ ÖNCE TÜNEĞE BİR OTURSUN ONDAN SONRA DERSLERİNİ SONRADA DEVİRLERİNİ DİNLERSİN NE YAPARSAN YAP SADE SABIR EDİP BEKLEYECEKSİN YOKSA ARADIĞIN KUŞU BULAMASSIN

img

wipes

13 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim wipes . ama kuşta cik yok şuanda . peki öötülü mü kalması gerek biraz akıl verirseniz sevinirim

img

canbeyto

ÖZEL MESAJ

sayın wipesın dedikleri tamamen doğrudur sonuçta buiş sabır işi cik dememeside normaldir sadece biraz sabır...

img

zafo

17 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yakalandığı gün çipinlemeye başlayanı da var 6 ay geçmesine karşın tık çıkarmayanı da.kanına bağlı.ortalama bir iki ayda kuşun ne olduğu belli olur.yakın zamanda yakalandı demişsin.satan adama sormadın mı abi bu ne zaman öter diye.cevap verseydi sana.yeni yakalama kuş almak acemi için çok risklidir.kuşu stresten de götürebilirsin koksidiyozdan da.senin gibi toy ve sabırsız arkadaşlar kafese oturmuş kanarya kıvamında kuş alsalar daha iyi ederler.tabii iyi bakıcıysan.iyi bakıcı değilsen sana ötüm birincisi kuşu da verseler 2 ay sonra sütçü beygirine çevirirsin.hiç kimse sütçü beygirinden yarış atı yapamaz.amma yarış atını sütçü beygirine çevirebilir.

img

kurtdövüşü

13 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ