Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

MELEZ BABASI SAKA YI 100 İLE 150 ARASI SATANLAR OLUYOR. - 2.sayfa

MELEZ BABASI SAKA YI 100 İLE 150 ARASI SATANLAR OLUYOR.MELEZ BABASI SAKA ALTIN YUMURTLAYAN TAVUK GİBİDİR.NASIL BU FİYATLARA VERİLİYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM.BENDEDE MELEZ BABASI VAR 300 VERSELER SATMAM ÇÜNKÜ HER SENE EN AZ 5 İLA 10 ARASI YAVRU ALIYORUM.ZATE ONLARIDA BU FİYATIN KAT KAT ÜSTÜNE SATIŞA SUNUYORUM.AÇIKÇASI ŞAŞIRMIŞ DURUMDAYIM.UMARIM MELEZ BABASI DİYE ALAN İNSANLAR HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAZ.

img

yakalabune

14 yıl 3 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HE BU ARADA,DAHA P.TESİ KASIMPAŞA MAÇINDA KAPALIDAYDIM. UMARIM KİM OLDUĞUNU YAZARSIN.BANA NEDEN BU KADAR KİNLİSİN ONUDA ANLARIZ.

img

yakalabune

14 yıl 3 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu iş de acayip dolandırıcılık oluyor dikkatli olmak lazım

img

efekentlim

13 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba gripin_1 elinizde sakanız veya meleziniz varmıdır hala

gripin_1 yazdı :
Engin kenger bu işin uzmanı.Doğru söylüyor.Ben sadece kendi adıma şöyle bie yorum yapabilirim.Bu melez işini 2 senedir yapıyorum.Her türlü zevkimi tattım Yapacağımı yaptım.Aceba şunuda yapsaydım diyeceğim bir şey kalmadı.Bu işi bundan sonra yapmayacağım.Bunun için baba sakama 150 tl yazdım,eğer devam edecek olsam 300 de verseler vermezdim.Şimdi elimde saka melezlerimde dahil baba sakalarda dahil ne varsa satacağım ve bu güzel hobiye inşallah noktayı koyacağım.Aslında ben ötümcüyüm.Güzel öten kuşu(sadece saka) yı dinlemeyi çok severim.Niyetim kendi melezimden birtanesini vede sakamdan birtanesini kendime ayırıp sadece dinlemek.Keyfime bakmak.Tüm arkadaşlara selamlarımı sunuyorum.....

img

alisss

8 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ