Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

A sınıfı serama Paylaşımı

elimde 5 aylık 200 gram civarında horozum ötüyor tavuklarım yumurtaya daha başlamadı ama yakın tarih itibari ile civciv ve yumurta satışı ile hizmet vereceğim ilgili arkadaşlar intokoda fotolarına bakabilir resimler alıntı değildir Tamek meyve suyunun üstüne bakarsanız türkçe yazıları görebilirsiniz isterseni msn ekleyin kamerada size meyve suyunu göstereyim :) [email protected]

img

sonugoren

14 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın Sinan kardeşim.sana başarılar dilerim.Paylaşım dediğin için yazıyorum.Şu an SERAMA ların en iyileri K.NET üyesi arkadaşlarımız olan METİN AKALP-CUMHUR SARGIN bu işe yatırım yapan arkadaşlarımızdır.Nacizane bende de 1 çift SERAMA vardır.size de başarılar dilerim.bol evciller

img

denizlici

15 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Teşekkür ederim abicim Serama besleyenler beni tanımasada ben oların uzaktan takib ediyorum zaten kendileri hakkında bilgim var

img

sonugoren

14 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bunlar muhteşem yaratıklar Sinan Bey!!!İstanbul`a kadar geldiğime değdi inanın,kafesteki fotoğraflar da çok isabetli olmuş,zaten kanarya kadarlar,kümese koysanız kaybolurlar :)İnşallah ileride bu askerlerden bir ordu oluşturursunuz ;)

img

no_way

16 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ