Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

BULUŞMA 31 EKİM PAZAR ŞİRİNEVLER MEYDANI HACISAYİD

buluşma yeri ve tarihi konusunda düşüncelerinizi bekliyorum bana inanmayan abilerim varsa telefonum 0536 819 45 45

img

emre1907

13 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

s a emre kusuruma bakma da aradım cevap da vermedın konunun dısında birsey soracagım avcılar da oturuyorum ve başaksehire gitmem lazım. zannedersem kaymakamlığıgın oraya . sende o cıvardasın galıba. sorum su en kısa nasıl gıdebılırım . yenıbosnadan falan otobus varmı ve yaklasık kac dk suruyor .. a e ol ( alakasız soru sordugum ıcın hepinizden özur dılerım )

img

derveze

15 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

a.s. derveze tel duymamışım yenibosnadan 78b otobusune bin en hızlı ve en çabuk o gider güvenevlerin de in aşşağı doğru yürü

img

emre1907

ÖZEL MESAJ

SAGOLASIN KARDES TAKRIBEN KAC dk surer

img

derveze

15 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana uyar barış +1

img

maga_3455

14 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

buluşma gününü değiştirelim mi? bu hafta buluşalım mı? önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

img

emre1907

ÖZEL MESAJ

bana cumartesiye kadar buradan yazın ben gelirim pazar uyar...herkes hazır olunca saati söylersiniz geliriz

img

maga_3455

14 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende gelirim

img

carlos105

17 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar tanışma amaçlı yaptığımız organizasyona gelecek olanlar isimlerini yazsın

img

emre1907

ÖZEL MESAJ

mehmet ali şen ve mehmet ali erdin abiler yatın saat kaçta görüşelim benim tel 0536 819 45 45 formdaki diğer arkadaşlarıda bekliyorum

img

emre1907

ÖZEL MESAJ