; zebra ispinozu kolonisi&tepeli bengal ispinozu.. Sakalar, bülbüller ve ispinozlar 75108
Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle
Kuşunuzu eklemek için tıklayınız >>
  • Sélanik güvercinleri
    Sélanik gü...
  • Adı yok
    Adı yok
  • Ara papağanı
    Ara papağa...
  • Limon
    Limon
  • Maviş
    Maviş
  • Biço
    Biço
  • Rüzgar
    Rüzgar
  • Cambaz
    Cambaz
  • Şakir
    Şakir
  • Bıcırık
    Bıcırık
  • Asuk
    Asuk
  • Yumoş
    Yumoş
  • Bulut
    Bulut
  • Torunum
    Torunum
  • Çiko
    Çiko
  • Ponçik
    Ponçik
  • CİCU
    CİCU
  • Bulut
    Bulut
  • Aşko
    Aşko
  • Boncuk
    Boncuk
  • Pamuk
    Pamuk
  • Cıvık Pesdil
    Cıvık Pesd...
  • Ponsik
    Ponsik
  • Pırtık
    Pırtık
  • Harbicik
    Harbicik
  • Şino
    Şino
  • Boncuk
    Boncuk
  • Limon
    Limon
  • Garip
    Garip
  • Cimcime
    Cimcime
Kuşlar Tüylerini Neden Kabartırlar

Kuşunuz hareketsiz ise, kendini kabartmış ise, kakası cıvık ise ishal olmuş olabilir. Ishal dışında farklı rahatsızlıklar da olabilir. Yazının Devamı >>

Muhabbet Kuşları Tüm Bilgiler

Muhabbet kuşları ile ilgili tüm bilgler. Sağlık ve hastalıklar, üreme ... Yazının Devamı >>

zebra ispinozu kolonisi&tepeli bengal ispinozu..

Kuşun ırkı: Zebra ispinozu Kuşun cinsiyeti : erkek-dişi (takım ve 5 adet 1,5 aylık yavruları) Renk: beyaz Bilezik No: - Kuşun Fiyatı: anne ve baba 60 tl. Yavrular ile beraber 110 tl.(beş yavru) İlanım şu tarihe kadar geçerlidir: satılıncaya dek. Satılan Şehir: istanbul. Kuşun Gönderileceği Mesafe Ağı: birinci tercih istanbul. Başka iller olursa ücretini ve götürecek firmayı kendi ayarlamak şartı ile tüm iller.. İrtibat için: ümit doğançay 0 544 401 18 40 msn: umit.dogancay@mynet.com Acıklama: beni mahçup edecek kuş satmıyorum..kuşlarımın iyisini satıyorum.. Ev de kanarya, java,bengal, zebra türlerini hobi olarak besliyorum.Tamamen kanaryaya döneceğimden dolayı 2009 dogumlu olan ve her seferinde 5 yavru büyüten takımımı yavruları ile satıyorum.. Özel durum: şu an 5 yumurta daha yumurtladı ancak diğer yavrularınıda yediriyor.yavrular yem yediği halde) KANARYA İLE TAKAS OLUR.. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Kuşun ırkı: Bengal ispinozu (tepeli ve tepesiz) Kuşun cinsiyeti :erkek ve dişi (iki tepeli erkek ve bir tepesiz ile bir tepeli dişi) 4 adet. Renk: mutasyon renk. Bilezik No: - Kuşun Fiyatı: tepeli adet 65 tl. Tepesiz adet 25 tl. İlanım şu tarihe kadar geçerlidir: satılıncaya kadar. Satılan Şehir: istanbul Kuşun Gönderileceği Mesafe Ağı: : birinci tercih istanbul. Başka iller olursa ücretini ve götürecek firmayı kendi ayarlamak şartı ile tüm iller.. İrtibat için: ümit doğançay 0 544 401 18 40 msn: umit.dogancay@mynet.com acıklama: Tamamen kanaryaya döneceğimden dolayı genç kuşlarımı satıyorum. KANARYA İLE TAKAS OLUR.. Ümit DOĞANÇAY D.K.K.D 359 İSTANBUL 0 544 401 18 40 msn ve e-posta: umit.dogancay@mynet.com

img

umitdogancay

10 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isteyen arkadaşlara foto gönderirim..

img

umitdogancay

10 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ