Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

hayvanseverler

beğenen kişiler çoğalmalıki bu zor durumda olan sokakhayvanlarımız sahiplenebilsin lütfen. sadece beğenerek yardımcı olabilirsiniz. sayfamızı görmüş olmayan kalmasın.. http://www.facebook.com/profile.php?id=1336336777#!/pages/Sahipsiz-Hayvanlara-Yuva-Stray-Dogs-Cats-Looking-For-a-Home/142056612509010

img

hayvanseverleer

13 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim bir kedim var 7 aylığa yeni giriyor sorunum ise sabaha karşı miyavlamaya başlıyor bazen yemi bitmiş oluyo dolduruyorum susuyor bazen ise yemi tam suyu tam oluyor ve miyavlamaya başlıyor bu nromal deilse ne yapacamUndecided

img

umutbsky

12 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Her sabah tok bile olsa miyavliyor demek !

Bence veterinere götür bir rahatsızlıgı olabilir

umutbsky yazdı :

merhaba benim bir kedim var 7 aylığa yeni giriyor sorunum ise sabaha karşı miyavlamaya başlıyor bazen yemi bitmiş oluyo dolduruyorum susuyor bazen ise yemi tam suyu tam oluyor ve miyavlamaya başlıyor bu nromal deilse ne yapacamUndecided

img

murathan

20 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence ilgiye ihtiyacı olabilir bendede aynı sorun mevcuttu biraz oynayarak biraz severek vakit ayırarark geçirdim:)bi dene derim

umutbsky yazdı :

img

Becks78

12 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ