Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

ev sinema sistemimi 1-2 yaş aralıklı jakoyla takas yapmak istiyorum

2,5 yıl önce evlenirken samsung HT-THX25 ev sinema sistemi aldım. Evlilik telaşına ve her sistemin divx türkçe alt yazı uyumlu olduğunu düşünerek araştırmadan aldım. fakat değilmiş. Tabi daha sonra yeni bir DVD Player aldım Veev sinema sisteminde bir yada iki kere film izledim. Ev sinema sistemini alalı 2,5 yıl oldu sıfır gibi duruyor hala. divx film izlemiyorum diyenkaçırmasın. Marka ve modelini google a yazıp ufak bir araştırmayla cihazı inceleyebilirsiniz. 1 ila 2 yaş arralığındaki Kırmızı Kuyruk yada bordo kuyruk Jako + kafesini cihazımla takas etek isteyen arkaşlar 5558442698 numaralı telefondan yada [email protected] adresinden ulaşabilirler. ÖNEMLİ NOT: Takas kesinlikle elden gerçekleştirilecek

img

unface123

15 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Güncell

img

unface123

ÖZEL MESAJ

Hala güncel üstüne fark verebilirim.

img

unface123

ÖZEL MESAJ

samsung HT-THX25 sisteminiz ile benim 1.5 pirinçli sarı kafesimin içerisindeki 4 aylık bebek timneh jakomu takas yaparım. Ben jakoma 600 kafesime ise 350 tl istiyorum. Kafesi ( 400 tl ye aldım.) Sizin sisteme baktım burada sıfırı 469 tl. http://www.nekadar.com/108765.html Üste 400 tl fark verirseniz takas yapabilirim. Saygılarımla..

img

shsh

14 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ