Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

canarya ve ispinoz

3üncü senesinde olan canarya ve ispinozumu satcam meraklısına almak isteyene 100 er tlsen veririm irtibat [email protected] 0555 613 91 68

img

beko_41

15 yıl 6 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben canaryaya talibim.istanbul içi elden teslim alırım.

img

proxy

13 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın beko 41 merhaba ispinoz kafese kendini vurmuyor ve ötümünde hocali varsa bende ispinoza talibim 0533 320 36 92

img

zafo

17 yıl 7 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili zafo !!hocali caf cafali li kuşu artık öyle her yerde bulamıyoruz...ispinoz florya gibidir illaki dinlemek lazım,dinlemeden alınmaz...bendeki ispinozda aradığım nitelikte değildi.ama bu kuş 3 senelik olduğuna göre bence değerlendirilmesinde fayda var..,biliyorsun bakan adama görede iyi veya kötü yönde kuş gelişir.belki senin bakımın iyi gelir söktürürsün kuşu...denenebilir.

img

maga_3455

14 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aarkadaşlar pazar günü istanbula gelcem eger alıcaz diosanız yarın işim var otarafa gelcem karar verirseniz almak isteyene getiriyim arayın telden irtibat kuralım

img

beko_41

ÖZEL MESAJ

tamam da telefonunuza başkası çıkıyor mail attım dün öğlen saat birbuçukta hiç ses seda yok......... yapacak birşey yok.hayırlısı olsun alan hayrını görsün.

img

proxy

ÖZEL MESAJ

sonunda telefonla görüşebildik.bir yanlış anlama olabilir söylediğin gibi.ispinoza zafo bey talip herhalde.canaryayı da inşallah satarsın.

img

proxy

ÖZEL MESAJ

Berkan kardeşim slm,Furkandan bir ses çıkmadı ,,,, halen beklemekteyim bilgine ;)

img

zafo

ÖZEL MESAJ

kuşların ikiside satıldı mail atmışınız cevapda yazdım ordanda ilginiz için teşekkür ediorum inşllah sizde istediniz şekilde kuş bulursunuz

img

beko_41

ÖZEL MESAJ

Sevgili Berkan !Kuşlar satıldı.. eyvallah en azından ispinozun kendini vurup vurmadığı konusu beni harbiden bir merak girdabına soktu ? Bu konuda bir cvp verirsen oda yeter... ;) Zafer ORAL

img

zafo

ÖZEL MESAJ