Hepsievcil

Kedi Forumları > Kayıp Kediler :(

Mesaj Ekle

Florya da kayıp sarı chinchilla aranıyor!!!!!!!

Florya orman sokakta kaybolan kedimizi bulamıyoruz.Sarı renkli traş oldu,kuyruğunda ponponu var.Çok korkaktır dış hayata uyum sağlayabilmesi çok zor.Gören varsa yardımcı olmasını istiyorum.Bulan kişiye para ödülü verilecektir. İrtibat no: 5334381155

img

dydy82

13 yıl 5 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. Petarkadas sitesinde kayıp bir chinchilla ilanı gördüm. Gerçi Avcılar, Cihangir Mahallesinde bulunmuş o kedi, mesafe ne kadar var kaybolduğu yerle bilemiyorum ama sormakta fayda vardır. Tarifi sizin kedinizinkine uyuyor. Petarkadas.com sitesindeki forum/kayıp kedi ilanlarında. linki:http://www.petarkadas.com/forumlar/kayip---bulunan-kedi/sar%C4%B1-t%C3%BCyl%C3%BC-chincilla-kaybeden umarım sizin kedinizdir.

img

yilmine

13 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 20 gun once floryada sari  chinchilla buldum. Grip oldugu icin veterinere goturdum orda 4 5 yasinda erkek odugunu ogrendim. Kendimde kedi besledigim icin ona baska bi yuva bulmaktansa sahibini bulmya calisiyorum. Eger kedinizi hala bulamadiysaniz ve cinsiyeti erkekse lutfen beni arayin 05325935944

dydy82 yazdı :
Florya orman sokakta kaybolan kedimizi bulamıyoruz.Sarı renkli traş oldu,kuyruğunda ponponu var.Çok korkaktır dış hayata uyum sağlayabilmesi çok zor.Gören varsa yardımcı olmasını istiyorum.Bulan kişiye para ödülü verilecektir. İrtibat no: 5334381155

img

Elisin

11 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ