Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Hamsterim Ölmesin!! :((

Arkadaşlar en ufak bilgisi olan bile yazsın !! Hamsterim titriyo çok sendeliyo bi ayağı felç gibi yürüyo vücududa çok soğuk tüyleri çok düzensiz ve dağınık gözleri kısık ne yapmalıyım hiç bir şey bilmiyorum Kokulu`mu çok seviyorum ona bişey olursa yaşayamam ben lütfen çok acil yardım edin!!!!!!!

img

hemsican

13 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Veterinere götürdüm şırıngaya ilaç koydu içine su ilave edip içirin dedi içirdim hayvan dahada kötüye gitti sanki son saatlerini yaşıyo gibi ne yapmalıyım lütfen aciill yardıımmm

img

hemsican

ÖZEL MESAJ

dostum büyük ihtimal ölecek hamsterin o yüzden yavru almaya karşıyım benimde yavru hamsterim vardı diriydi canlıydı ertesi sabah ölü buldum kafesinde büyük aldım bende üzgünüm ama anlattığına göre fazla yaşamicak gibi duruyor

img

mesutbozan

13 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ve öldüde.. Tüm müdahalelerimize rağmen öldü! Yenisini almak istiyorum ama annemler izin vermiyo oda ölcek yine ağlicaksın diyolar kafesinide atmak istiyolar :`( napıcam bn yha

img

hemsican

ÖZEL MESAJ

küçük boy almayın pek fazla yaşamazlar büyük boy alırsanız daha iyi adım mesut adresim [email protected] ekleyin yardımcı olurum elimde var büyük boy hamster

img

mesutbozan

13 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben 3 şeyden korkarım Cin EtiCin EtiCinKek çünkü hepsi de cin

img

berkan41

13 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ