Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

BARINAK AÇMAK İÇİN ACİL YARDIM LÜTFEN..!!

Arkadaşlar çok ciddi bir şekilde kedi barınağı açmak istiyorum etrafta kedi kabul eden barınaklar o kadar az ve koşulları o kadar kötü ki inanın dışarıda gördükçe gözü kör olan ayağı olmayan yavrucakları dayanacak gibi değil ve ciddi biçimde bir barınak açmaya niyetlendim ancak ne yapabileceğime ,nerden başlayacağıma dair hiç bir fikrim yok ve bir şey yapamadan günler geçtikçe sinirlerimin nasıl bozulduğunu anlatamam o yüzden bir şekilde yardım edebilecek en azından yol gösterebilecek birileriyle bir şekilde iletişime geçmeye çalışıyorum,konuyu buraya açtım umarım yanlış yere açmamışımdır ve ne yapabilirim barınak için ,yol gösterebilecek biri var mı lütfen..?

img

burakmrv

13 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba öncelikle duyarlılığınız için tebrik ediyorum.bende yaşadığım ilçede bununla ilgili çalışmalara başladım.sizden ricam nerede yaşadığınızı da belirtmeniz.yaşadığınız yerde barınak varmı?var ise belediye ile görüşüp niyetleri nedir yapabilecekleri nedir öğrenin .eğer bu girişimde gönüllü olma durumunuz var ise bunu da belediyenize bildirin.eğer karşılık bulamaz iseniz ilçenizde ve ya semtinizde duyurular yapın ne kdr hayvanseverlere ulaşırsanız o kdr kalabalık bir kitleye sahip olursunuz ve başarı kazanırsınız.ayrıca bizi ve çalışmalarımızı takip etmek isterseniz face den barınak hayvanları için el ele yi mail için ise [email protected] dan ulaşabilirsiniz.

burakmrv yazdı :
Arkadaşlar çok ciddi bir şekilde kedi barınağı açmak istiyorum etrafta kedi kabul eden barınaklar o kadar az ve koşulları o kadar kötü ki inanın dışarıda gördükçe gözü kör olan ayağı olmayan yavrucakları dayanacak gibi değil ve ciddi biçimde bir barınak açmaya niyetlendim ancak ne yapabileceğime ,nerden başlayacağıma dair hiç bir fikrim yok ve bir şey yapamadan günler geçtikçe sinirlerimin nasıl bozulduğunu anlatamam o yüzden bir şekilde yardım edebilecek en azından yol gösterebilecek birileriyle bir şekilde iletişime geçmeye çalışıyorum,konuyu buraya açtım umarım yanlış yere açmamışımdır ve ne yapabilirim barınak için ,yol gösterebilecek biri var mı lütfen..?

img

mcy

12 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ