Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ücretsiz yavru kedi arıyorum

ankarada oturuyorum ve 3 yaşında ki oğlum için yavru bir kedi arıyorum.özellikle iran kedisi istiyoruz.hayvanları çok seviyoruz.daha önce köpek aldık ama apartmanda olmadı geceleri çok havladı.eğer bize uygun bir kedi bulursak çok seviniriz

img

aysglcyln

13 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bizde 2 aylık aşıları yapılmış tekir cinsi bri kedi var. 1 Hafta önce sokakta hasta vaziyetet bulmuştuk tedavisini yaptırdık ama karı koca çalışıyoruz sık sık şehir dışında çıkıyoruz o nedenle uzun süre bakmamız zor olacak. İlgilenirseniz [email protected]`a mail atarsanız çok sevinirim.

img

xyzn

13 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam ankara eryamanda oturuyorum. evimde çok sayıda yuva aradığım yavru kedilerim var. facebook varsa oradan görebilirsiniz resimlerini...şekergüneş olarak girebilirsiniz...

img

incibirinci

13 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba size inci hnm msj atmış.ben de onun baktığı kedilere geçici annelik yapıyorum.şehir dışına gideceğim için vermek zorundayım.2 tane çok tatlı yavru var elimde.çok oyuncular.isterseniz resimlerini yollayabilirim.benim adım gülden.tel: 0533 666 96 14

img

minnakminnoş

13 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb daha önce tekir kedi baktım şimdi cins bir kedi arıyorum ve yavru benim yetiştirebileceğim

img

aysglcyln

13 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben bursa da yaşıyorum. Geçen yıl 3 yaşında ki kedimi kaybettim adı Tarçındı. Şimdi tekrar yavru bir kedi arıyorum sahiplenebileceğim. Yavru kedileri olupta vermek isteyen arkadaşlarım mesaj atarlarsa sevinirim.

img

kvsr

12 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ