Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

tavuklarım hastalıktan ölüyor yardım lütfen!

arkadaşlar giresunda oturuyorum tavuklarım öksürüyor ve denediğim hiçbir ilaç tedavi edemiyor 22 tavuktan geriye 13 adet kaldı ne yapmam gerekir bilemiyorum. bir türlü tedavi olmuyorlar hasta olanı kurtaramıyorum hasta olan tavuk 1 hafta sonra ölüyor. bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfen yardımcı olun. msn : [email protected]

img

kaangam

14 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

s.a kardeşim baytırılt bıdey bır ılaç var onu kullan dama ayarı damlatıktan sonra kuş tıtıreme başlıcak ozamn etkısın ı gosterıyo demek kal salıcakla

img

34_golge

13 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Geçmiş olsun.TETRA-MEZATİN kullan.veterinerden bulursun.ACTİMİSİN de bulursan verebilirsin.iyi gelecektir.

img

denizlici

15 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum slm hayvanlarına 5 gün boyunca berovit b12 takviyesi ile baytril yada muadili bir antibiyotik uygulamasına gir gözleri kapanan hayvanlarının gözlerini her gün elinle ac 5 gün tedavi sürecin bitincede multi vitamin iceren bir şeyler kullan süpervit forte veya benzeri hepsi düzelecektir fakat hapsırıkları 1 1.5 ay daha devam edecektir

img

sonugoren

14 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilginiz için sağolun arkadaşlar veterinere bakacam bu söylediğiniz ilaçlar mevcutmu

img

kaangam

14 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ