Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

2 saka 1 florya sakanın teki tek keneset

arkadaşlar elimde 1 adet tek keneset boyu ve kostümü güzel olan ve tünekten inmeyen tek keneset saka vardır onun fiyatı 100 tl bir adet boylu rengi güzel olan sakam vardır 35 tldir fiyatı kasım sakası denebilir kuş temizdir. bir adette florya vardır sarılığı çok güzedir makaraya başlamıştır ara sıra vıjlıyor floryayada 25 tl istiyorum. kuşların tepsi erkektir kafese oturmuşlardır. toptan alana 150 tlye bırakırım istanbul şişlide teslimat olur. ayrıyetten 4 katlı salmallıkla salmalığın durumuna göre takas olabilir. yigit-nsk @ hotmail.com

img

lastofnisantasli

13 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba.ben de mecidiyeköydeyim.elinizde bunlardan başka güzel değişik kostümlü saka varsa ve satmayı düşünürseniz görüşebiliriz.

img

proxy

13 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

flurya dağ babası mı?

img

malmsteen

14 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kasım sakası satılmıştır. elimde başka saka yoktur flurya dağ babasımı derken anlamadım :) biraz daha açarsanız sevinirm sağlıcakla

img

lastofnisantasli

ÖZEL MESAJ

teşekkürler.florya kaş,sırt,göğüs sarı,bacaklar kalın ve kabuk bağlamışsa ve gagası da kalınca ise dağbabası olabilir.ama herhalde yerli yavrusu sizdeki.en iyi ihtimal geçim babası olabilir.ya da normal geçim kuşu galiba.sağlıcakla.

img

proxy

13 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bilgi için teşekkür ederim :) satışlar devam ediyor

img

lastofnisantasli

ÖZEL MESAJ

ARkadalar 2 sini 100e bırakıyorum acil satılık bu hafta içinde satmam lazım alana hemen vericeğim şişi nişantaşı civarında ... kenesetli + florya

img

lastofnisantasli

ÖZEL MESAJ