Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

satılık yavru kırmızı kuyruk jako

ben kırmızı kuyruk jako mu ilgilenemediğimden ve aile baskısından dolayı satıyorum satıcıların ve kuştan anlayanların söylediğine göre 1-1.5 yaşında yavruymuş bağırması hırlaması var değişik seslerde ötüyo kedi gibi miyavv diye ses çıkarıyo kafeste takla falan atıyo tellere tırmanıyo vs. yanında ferplast papağan kafesinide vericem yemlikleri vs. ilgilenen olursa irtibat tel 0532 361 99 95

img

aglotmtb

13 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Takas düşünür müsünüz? http://hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=4&FRef=25&BRef=88884

img

unface123

15 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, Jako halen satılıkmıdır ? [email protected]

img

paragadi

13 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] fıyat ve sehırını yazabılırmısın_?

img

jonturk321

13 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fiyat olarak ne istiyorsunuz acaba? ben almak istiyorum.

aglotmtb yazdı :
ben kırmızı kuyruk jako mu ilgilenemediğimden ve aile baskısından dolayı satıyorum satıcıların ve kuştan anlayanların söylediğine göre 1-1.5 yaşında yavruymuş bağırması hırlaması var değişik seslerde ötüyo kedi gibi miyavv diye ses çıkarıyo kafeste takla falan atıyo tellere tırmanıyo vs. yanında ferplast papağan kafesinide vericem yemlikleri vs. ilgilenen olursa irtibat tel 0532 361 99 95

img

tarkannnn

11 yıl 3 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fiyat olarak ne istiyorsunuz? ben eğer fiyatta bişeyler yaparsanız almak istiorum telefonum:0537 992 61 99

aglotmtb yazdı :

img

tarkannnn

11 yıl 3 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba takas dusunursen cok guzel muhabbet kusumu herseyıyle verebılırım ılgılenırsen [email protected]

aglotmtb yazdı :

img

memo1234

11 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ