Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

SENELIK KENESETLI SAKALAR

ARKADASLAR SAKA BESLEMEYI BIRAKICAGIM ICIN SENELIK KENESETLI SAKALAR SATILIKTIE... 3 TANE SENELIK KENESETLI SAKALAR TANE 200 TL 1 TANE AKGERDAN SAKA 6 AYLIK KUŞ YARIMDAN BUYUK GERDANI VAR OTER DURUMDA 300 TL 2 TANE SENELIK NORMAL IRI SAKA ONLARDA TANE 150 TL İSTANBUL ŞİŞLİ ELDEN TESLİM TEL 536 722 10 20

img

abdullahsahin

16 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuşlardakı keneset nasıl acaba boyları nasıl ve otüşleri nagmelerini ögrenme imkanımız varmı ben çeliktepedeyim malinua ile takas duşunurmusunuz hayırlı satışlar

img

sbaran

13 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hayırlısı olsun hemşerim.sen de az kovalamadın bu kuşları bulmak için.olur a gerdanlıyı bana verirsen ben alırım.maksat alışveriş değil dostluk baki kalsın.sağlıcakla.

img

proxy

13 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yedekte ederim takas düşünmüyorum LUTFU abi yarın görüşürüz...

img

abdullahsahin

ÖZEL MESAJ

Yedekte ederim takas düşünmüyorum LUTFU abi yarın görüşürüz...

img

abdullahsahin

ÖZEL MESAJ

şimdi gördüm abdullah.sabah 9 da görüşürüz kardeşim.

img

proxy

13 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADASLAR AKGERDAN SAKA LUTFU ABİYE VERILMİŞTİR HAYIRINI GORSUN DİYER SAKALAR ICIN ILAN HALEN GUNCELDİR...

img

abdullahsahin

ÖZEL MESAJ

daha öncede sormuştum ama cévap alamadım sakalardaki kenesetler nasıl ve hangı nagmeleri ötuyorlar takas düşunmüyorsunuz parayla alırım ama bilgi almam gerek hayırlı satışlar

img

sbaran

13 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SAKALARDAKI KENESETLER KUŞLAR CIF KENESETLIDIR BEN OTUMCU OLMADIGIM ICIN NAMELERE BAKAMAM TASAK DUSUNMUYORUM SAYGILAR... GELIP GOREBILIRSINIZ KUSLARI...

img

abdullahsahin

ÖZEL MESAJ

2 TANE SENELIK NORMAL IRI SAKA ONLARDA TANE 100 TL 1 TABEDE ÇİFT KENESETLİ SAKA 150TL KALMIŞTIR ILAN BU KUŞLAR ICIN GUNCELDİR...

img

abdullahsahin

ÖZEL MESAJ