Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kaplumbağa almayı düşünüyorum

Bildiğiniz üzere Ankarada bir çok pet shop var bende acemiyim Su kaplumbağası almayı düşünüyorum nereden almalıyım sizce.yardımcı olursanız sevinirim

img

dgn

18 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm, Ankara''da yaşamıyorum ama güzel bir karar vermişsin. Ancak kaplumbağa alırken dikkat etmen gereken bir nokta, içlerinden en canlı olanını seçmendir. hafifçe eline al ve gözlerini de kontrol et. forumdaki mesajları dikkatlice okuduysan sağlıklı bir kaplumbağanın nasıl olması gerektiğini biliyorsundur. kolay gelsin.

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok teşekkür ederim beppomomo. Forumu epey inceledim umarım sağlıksız bir kaplumbağa almam. Göz kararı 30cm eninde bir akvaryum buldum büyük ihtimalle onu alacağım bir petshopla görüştüm burada.Sizce bu büyüklük yeterlimi.

img

dgn

ÖZEL MESAJ

Selam,ben ankaradayım ve sana bikaç petshop önerebilirim.Ama farklı bir tür almak istiyosan beğendiği mutlaka biliyosundur orada değişik kaplumbağa türü var ben ordan aldım istiyosan sende ordan al türünü daha bilmiyorum tam olarak

kocatepe beğendikten bahsediyorsun dimi?

img

dgn

ÖZEL MESAJ

Kaplumbağa ve akvaryumu aldım yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

img

dgn

ÖZEL MESAJ

Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Dün (21 Ağustos) Kaplumbağamı aldım.

img

dgn

ÖZEL MESAJ

yeni kaplumbağan hayırlı olsun Dgn, umarım sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyür ve sevgiden yoksun kalmaz;) sağlıcakla...

img

gunseli

18 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam Dgn;

Kaplumbağanın ve senin Sağlıklı ve Mutlu olmanı dilerim. Turtle:))

Sevgiler. 

img

deepfıshıng48

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İlginiz için çok teşekkür ederim... Saygılarımla Dgn

img

dgn

ÖZEL MESAJ