Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

bengal ispinozu..(tepeli-tepesiz)

iki adet bengal ispinozu.. tepeli ve tepesiz mevcut.. tepeli bengal ispinozu tane.50 tl. tepesiz 25 tl.. tlf. 05444011840 istanbul.bağcılar.güneşli

img

umitdogancay

13 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

UMİT ABI HAYIRLI SATIŞLAR

img

abdullahsahin

16 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abdullah kardeş teşekkürler.. kuşlara talipmisin sana veriyim..

img

umitdogancay

ÖZEL MESAJ

Umit abi sen bana damizliklari ayır sattığın kuşlar dişimi erkekmi Umit abi...

img

abdullahsahin

16 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

damızlıkların altı boşalınca inşallah.. sana söz.. bunlar dişili erkekli..

img

umitdogancay

ÖZEL MESAJ

güncel

img

umitdogancay

ÖZEL MESAJ

slm elinizde erkek saka bulunurmu senelik bana yakınsınız hem varsa fiyat hakkında görüşürüz bende güneşlideyim

img

babafillo

13 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam babafillo kardeş elimde şu anda 5 sakam var. siz nasıl saka arıyorsunuz.ve fiyat ne kadarlık saka arıyorsunuz..sakalarımdan bir tanesi daha maske yapmamış bu senenin yavrusu..güneşlinin neresinde ikamet ediyorsunuz ;=))

img

umitdogancay

ÖZEL MESAJ

as.. ümit bey bendede 6-7 aylık erkek saka var aslında çat pat ötüyoda sayılır ama siz daha iyi bilirsinizki bunlar tip ve görüntü olarak pek tutulmuyo hatta kimse bunları yakalamıyo bile artık bende bir arkadaşımdan almıştım öylesine evde birde dişi sakam var bu senenin kuşu oda gayet güzel parlak tüylüboylu poslu bişey yani niyetim bir senelik saka edinmek ve bunları çiftleştirmeyi düşünüyorum olmazsa bulursam birde kafes üretimi veye senelik dişi alıcam bulabilirsem hee bu arada bende evren cad.. de oturuyorum olmazsa kısmet olursa pazar günü sizi arar gelirüm yanınıza hem kuşları görür hem fiyat hakkındada bilgi edinmiş olurum iyi satışlar size....

img

babafillo

13 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ