Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

kurnazlık...yapmayın.. - 2.sayfa

kuşçu arkadaşlar...net üzerinden saka vb gibi doğa kuşlarını yüksek fiyattan amatör kuşçulara satmışsınız...bunlardan bir tanesi arkadaşım çıktı.... eğer kuş isteyen varsaa yazsınn.. yarım gerdanlar .. zincir kenesetler... iri kasım sakaları. fiyat görün... uygunluk görün..

img

haznedarlı

14 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

AMATÖR ARKADAŞLAR... birde tutturmuşlar keneset,çift keneset,zincir keneset falan bu özelligin hiçbir espiriside yoktur önemli olan sakanın kafese oturması iri ve parlaklıgıdır.zaten keneset olupta sırtta 2tüyü kınalı yapmak kadar kolay bişey yok.bir zamanlar ulusta sakaları ....la beyaza boyayıp beyaz rus sakası diye gariplere gazlamışlardı.burada biri bir polemik yaratıyor birileri buna cevap yazıyor falan ya bu ne biliyormusunuz? ORGANİZE İŞLER diye bir film var oradaki TABUT DÜMENİ varya burada olanda o.

img

ventum35

16 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ventum 35 benim yazdıklarımı teyid mi ediyorsun bana ithamda mı bulunuyorsun anlamadım.tabut dümeni kim çeviriyor söyle de bilelim.

img

proxy

13 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu dümeni üzerine alınanlar çeviriyordur isim yazmam ama proxy en son üzerine alınması gereken sendin sen niye alındın onu anlamadım.teyiddi yazdıklarım.

img

ventum35

16 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkürler ventum35.sizin yazdıklarınız tamamen doğru.

img

proxy

ÖZEL MESAJ

sizin gibi bu sitede üç dört tane daha profesyonel yarışmacı var.ben sizler kadar iyi bilemem.ama bildiklerimi yazdım.aynı görüşteysek demek ki doğru bir taneymiş.sağlıcakla.

img

proxy

ÖZEL MESAJ