Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

SAKA KUŞUNA TENTÜRDİYOTLA KENESET YAPANLAR VAR.. - 2.sayfa

ARKADAŞLAR GEÇEN GÜN BİR ARKADAŞIM KENESETLİ KUŞ ALMIŞ BANA GETİRDİ ZİNCİR KENESET ALDIM NASIL BİR KUŞ BAKARMISIN DİYE RESMEN KUŞUN ENSESİNE TENTÜRDİYOTLA KENESET YAPMIŞLAR BU OLAYDA SAKA KUŞUYLA ALAKALI BİR SİTEDE MEYDANA GELİYOR....HERKEZİN BİLGİSİNE SAYGILAR.

img

majörteam

14 yıl 4 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BÜYÜKLERLE KONUŞMAYI SENDEN Mİ ÖĞRENİCEM BENİMKİMSEYE EYVALLAHIM YOK SEN KIMSIN ORAYA YAZI YAZI YORSAN ADAM GIBI YAZARSIN LANLI LUNLU KONUŞMASSIN DOĞRU DÜZGÜN YAZARSIN EYVALLAH DERIM BÜYÜKLÜNÜ GÖSTERIRSİN OZAMAN HE BU SAATTEN SONRA BÜYÜK DEYİL SİTEDE GEZINEN ÇAKALSIN ADAM GİBİ YAZI YAZICAKSIN AKILLI OLACAKSIN BIDERDIN VARSADA BURDAN YAZMA SURATIMA SÖYLE BEN GELIR BÜYÜ KÜÇÜ ÇOK GÜZEL GÖSTERIRIM SANA OLANLARI LUNLARI TİLKİLERİDE YEDRIRIMSANA ŞİŞLİDE AYIK OL....

img

korsanfb

14 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamam kusura bakma abi

img

kurtdövüşü

13 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamam levent abi en yakın zamanda kapalıçarşıda ziyaretinize geleceğim sağlık ve sıhhatle saygılar hürmetler esenlikler

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ

ben sizden hürmet veya abilik beklemıyorum SAYGI BEKLEDIM SİZDE GÖSTERMEDIĞİNİZ İÇİN SAĞOLUN TEŞEKKÜRLER

img

korsanfb

14 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

0536 656 76 05 bana çağrı atarsanız dönerim

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ

burda var bi ikitane yavşak biride kurtdövüşü sanırsam çüktüğümün bebesi götü başı oynamış ilana kafasına göre taş atıyor lann yavşak senkimsin burda benim ilanıma laff sokuyosun amıcuk sana giren çıkan ne biz burda mileti bilgilendiriyoruz bize yok himalaya sakasını 500 sattı yok falan yok filan hayatında himalaya sakası gördünmü tiktiğimin götleği şişlide seni bulur lanı lunu götüne sokarımm akıllı ol...

img

majörteam

ÖZEL MESAJ

img

majörteam

ÖZEL MESAJ

seni kanalizasyona sokup gezdirmezsem beni cümle alem ........

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ

aynı lafları bacına birebir iletirim ve tüm sülalene

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ

saygılar

img

kurtdövüşü