Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Yavru bir kedi sahiplenmek istiyorum ( bursa )

Merhaba arkadaşlar

Geçen yıl kedim tarçını kaybettim. 3 yıldır bizimleydi çok zor oldu yokluğunu kabullenmek. Şimdi tekrar bir kedi sahiplenmek istyorum. Satın almanın aksine sıcak bir yuvaya ihtiyaç duyanlar var ise onlara bakmak isterim. Bu konuda yardımcıolabilecek arkadaşlarım mesaj atarlarsa çok sevinirim.

img

kvsr

12 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kedi kaybetmenin ne demek olduğunu iyi bilen biri olarak kedinizin ismi tarçınsa acaba sarman cinsi mi idi dedim?Kocaeli'de olmama rağmen elimde babası Ankara Kedisi annesi sarı sarman olan bir dişi kedi olduğunu belirtmek istedim. Çok güzel gözleri var ve Ceylan gibi ürkek ama çok cana yakın. Yalnız evde üç dişi dört erkek kedim olduğu için yarın ksırlaştırma randevusu aldım. Belki siz tercih etmeyebilirsiniz. Bu akşam bana ulaşabilirseniz görüşelim. Annesi ve ablası doğum yaptılar ve çok zorlandım. Hiçbirini sahiplendirmek istemesem de onlar adına artık mecburum. Zira herbiri ayrı ayrı sevgi istiyor. Pisi pisi ile değil köpek gibi komutla hareket eden ve de insana çok şiddetle ihtiyaç duyan hayvanlar. İlgilenirseniz telefonum bu 506 711 69 43. Ulaşım konusunda ortak bir şey düşünürüz. Yeter ki onunla ilgilenecek bir kedisever olsun. Bu akşam ulaşırsanız yarın operasyondan önce sizin tercihinize göre hareket ederiz.

Geçen yıl kedim tarçını kaybettim. 3 yıldır bizimleydi çok zor oldu yokluğunu kabullenmek. Şimdi tekrar bir kedi sahiplenmek istyorum. Satın almanın aksine sıcak bir yuvaya ihtiyaç duyanlar var ise onlara bakmak isterim. Bu konuda yardımcıolabilecek arkadaşlarım mesaj atarlarsa çok sevinirim.

img

nun

12 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kusura bakmayın mesajınızı ancak görebidim iş yoğunluğundan göz atma fırsatım olmadı bide birilerinin yazabileceği umudumda pek yoktu

çok sevindimcevap alabildiğime ayrıca sizinde tahmin etmiş olduğunuz gibi bir sarmandı tarçınım.. onu çok özlüyorum.

Tarçını barınaktan almıştım. Şimdi de böyle bir yol denemek istedim. Onlarca para dökülerek alınıp satılan durumlara karşıyım.

[email protected] bu benim mail adresim msn larakta ekleyebilirsiniz teklif hala geçerli ise bi görüşmek isterim sizinle ..

Saygılarımla..

nun yazdı :

Kedi kaybetmenin ne demek olduğunu iyi bilen biri olarak kedinizin ismi tarçınsa acaba sarman cinsi mi idi dedim?Kocaeli'de olmama rağmen elimde babası Ankara Kedisi annesi sarı sarman olan bir dişi kedi olduğunu belirtmek istedim. Çok güzel gözleri var ve Ceylan gibi ürkek ama çok cana yakın. Yalnız evde üç dişi dört erkek kedim olduğu için yarın ksırlaştırma randevusu aldım. Belki siz tercih etmeyebilirsiniz. Bu akşam bana ulaşabilirseniz görüşelim. Annesi ve ablası doğum yaptılar ve çok zorlandım. Hiçbirini sahiplendirmek istemesem de onlar adına artık mecburum. Zira herbiri ayrı ayrı sevgi istiyor. Pisi pisi ile değil köpek gibi komutla hareket eden ve de insana çok şiddetle ihtiyaç duyan hayvanlar. İlgilenirseniz telefonum bu 506 711 69 43. Ulaşım konusunda ortak bir şey düşünürüz. Yeter ki onunla ilgilenecek bir kedisever olsun. Bu akşam ulaşırsanız yarın operasyondan önce sizin tercihinize göre hareket ederiz.

img

kvsr

12 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kvsr yazdı :

Merhaba arkadaşlar

bende bursadayım 26 şubat doğumlu chinchilla erkek yavrum var.kedi fazlalığından veriyorum.ilgilenirsen mesajını bekliyorum.

img

Nu63r

11 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba eğer dilersen doğduklarından beri balkonumuzda anneleriyle birlikte kalan 3 tane 1buçuk aylık sokak kedisi yavrumuz var. Şu sıralar sahiplendirmek istiyoruz ve hatta yavrular erkek olduğundan anneleriyle yavaş yavaş ilgilenmemeye bile başladı yavrularla. Durum biraz da aciliyet kazandı. Eğer dilersen bir tanesini sana verebilirim. İletişim için [email protected] mesaj atabilirsin. Sevgiler :)

img

nyormaz

11 yıl 10 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kedi sahiplendinizmi bilmiyorum ama bendede bi yavru var ilgilenirseniz ..  keşke resim ekleyebilsem çok güzel bir yavru. 

kvsr yazdı :

Merhaba arkadaşlar

img

yasmin7

11 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ