Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Kızım gençlik hastalığına yakalanmış olabilir mi?

Selamlar, 5 aylık melez bir kızım var. Aslında 2 taneler, yaklaşık 2 aylıkken sokakta terkedilmiş buldum ve sahiplendim iki kardeşi. İlk aşılarını yaptırdım ikinci aşısı için götürdüğümde vetereniremiz biraz soğuk algınlığı gördüğünü ve 3 anti iğne olması gerektiğini söyledi ve biz iğnelerimizi olduk canımız yana yana :(, sonra ishal oldu kızım bir hafta kadar sürdü. Veterinere sordum kan yoksa kusma yoksa ve iştahsızlık yoksa tedirgin olmayın geçer dedi. Ben dayanamayıp başka veterinere götürdüm bir üç iğnede ordan yedik. Ama şunu belirteyim asla ve aslaaa kusmadı, ishali bir hafta sürdü ve geçti asla kan yoktu, iştahsız olmadı şapur şupur yedi. İkinci gençlik aşısınıda oldu, herşey yolundayken sabah işe giderken yanlarına uğradım kızımın sağ ön patide titreme var sinirlerim bozuldu birde karnında sancı vardı inliyordu, ovdum karnını rahatlayıp bide gaz çıkardı :). Patideki titremeyi gençlk hastalığı sinirsel formu olarak okudum ve acilen veterinre gö türdüm. Kan aldılar, tahlil sonuçlarını bekliyoruz. Sonuçlar gelene kadar kızıma b1 ve b12 vitamin iğnesi ile kortizon yapıyorlar. İştahımız iyi, tuvaletimizde sıkıntı yok, sadece halsiz :((((((. Gençlik hastalığı olma ihtimalinin yüksek oldğunu söyledi...Kokruyorum ve sonuçlara dayanabilcek kadarda güçlü hissetmiyorum kendimi. Bu konuda bana fikir verecek içimi rahatkacak arkadaşların yazılarını bekliyorum :((((((((((

img

qecce

12 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ