Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

russian blue yavrular

15 mart 2012 dogumlu 2 dişi 1 erkek yavrularımıza yuva arıyoruz. Yavrularımız çok cana yakınlar ve her yavru kedi gibi biraz hareketli ve oyuncular.Kum eğitimleri var, Kuru mama, yaş mama yiyorlar ve hala anne sütü emmekten de geri kalmıyorlar :). iç parazit ve karma aşıları yapıldı. istedigim onlara hayatlarının sonuna kadar bakabilecek, sahiplenmekten ziyade ailesine kabul edecek kişiler bulmak. İsteyenlere yavruların, anne ve babanın resimlerini gönderebilirim.

img

runaway_mind

11 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben dişi miauuv larla ilgileniyorum:) Telefon numaram 0534 817 61 62  Mümkünse resimde görebilirsem çok sevinirim.

runaway_mind yazdı :

15 mart 2012 dogumlu 2 dişi 1 erkek yavrularımıza yuva arıyoruz. Yavrularımız çok cana yakınlar ve her yavru kedi gibi biraz hareketli ve oyuncular.Kum eğitimleri var, Kuru mama, yaş mama yiyorlar ve hala anne sütü emmekten de geri kalmıyorlar :). iç parazit ve karma aşıları yapıldı. istedigim onlara hayatlarının sonuna kadar bakabilecek, sahiplenmekten ziyade ailesine kabul edecek kişiler bulmak. İsteyenlere yavruların, anne ve babanın resimlerini gönderebilirim.

img

guaximo

11 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende erkek olan kediciğinize talip olabilirim.daha önce 3 tane kedi besledim ve çok tecrübeliyim.resimlerini mail atarsanız çok sevinirim. [email protected]

runaway_mind yazdı :

img

beko_27

11 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrularımız yeni yuvalarına kavuşmuşlardır. Darısı diğer miniklere.

img

runaway_mind

11 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ