Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

pomeranian köpek arıyorum ücretsiz - 2.sayfa

size çok iyi bakacağıma söz veriyorum hiç bir sıkıntı olmayacak onu çok sevicem

img

ardahilal

11 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ankara'da ( dikmen ) bahçeli bir sitede oturuyorum. İsmin Gözde evim köpek bakmak için müsait. Annem, ablam , babam ve ben yaşıyoruz evde . Hayvan sever bir aileyiz. Daha önceden de kedi , köpek ,tavşan , kaplumbağa vs. beslemişliğim ve tecrübem var. Çok ama çook istiyorum ona çok iyi bakarım. Bana bu güzelliği veriirseniz de sürekli olarak whatsapp - facebook gibi adreslerden resimler yollarım. Pişman olmazsınız .Ayrıca istediğiniz zaman gelip görebilirsiniz de. Lütfen bana ulaşın.

loverman90 yazdı :

ardahilal yazdı :

size çok iyi bakacağıma söz veriyorum hiç bir sıkıntı olmayacak onu çok sevicem

img

disiultraa

8 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba kopeginize talibim 1.5 donumluk bahceli evim var kedim tavugun var ve sevimli bir pomarinian cinsi sevimli bir dist ariyorum yardomci olursaniz sevinirim

img

Guest89204

7 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba kopeginize talibim 1.5 donumluk bahceli evim var kedim tavugun var ve sevimli bir pomarinian cinsi sevimli bir dist ariyorum yardomci olursaniz sevinirim Tel 0554 874 5882

img

Guest89204

7 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

loverman90 yazdı :

COK ZAMANDAN BERI KOPEKLERIME BAKACAK INSAN ARIYORDUM. POMERANIAN KOPEKLERIM VAR HEDIYE EDILIYOR. HEDIYE ETMEMIN SEBEBI FRANSAYA GITMEM. NEOLURSUN SENDE RAZIYSAN CVP YAZ :)

Seymaseyma

Merhaba hala elinizde köpek mevcut mu bakmak istiyorum 

img

Seymaseyma

6 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

loverman90 yazdı :

COK ZAMANDAN BERI KOPEKLERIME BAKACAK INSAN ARIYORDUM. POMERANIAN KOPEKLERIM VAR HEDIYE EDILIYOR. HEDIYE ETMEMIN SEBEBI FRANSAYA GITMEM. NEOLURSUN SENDE RAZIYSAN CVP YAZ :)

Seymaseyma

Merhaba hala elinizde köpek mevcut mu bakmak istiyorum 

img

Seymaseyma

6 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ