Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

Satılık Un kurdu (ergin böcek kültürü)ve üretim seti

Un Kurdu Kültürü satışı

Merhaba;

Bir akvaryum hobicisi olarak bu canlı yemin üretimini paylaşmak ve yayılmasını sağlamak boynumuzun borcu saymaktayız. Biz sizlerinde bu üretimi kendi evinizde hiçbir büyük zahmete katılmadan ve hevesinizi kırmadan başlangıç yapmanızı sağlamak amacıyla bir set oluşturduk.

Setin Amacı :

Sizleri de diğer üreticiler gibi bu kültürü üretebilmeniz ve evcil hayvanlarınıza sürekli olarak canlı yem sağlamanızdır.

Piyasa da da satılıyor..

Evet birçok kişi tarafından payasaya bu kültür sürülmektedir. yanlız bazı yanlışlarıda düzeltmek bizim görevimiz olsun dedik. Yanlış pazarlama teknikleri ile insanları sömürülmesini ortadan kaldırmak istemekteyiz.

Bunlara dikkat ediniz....!!!
1- besi ortamı ( yataklık, yaşam alanı) içerisinde bulunan yaşamını sürdüren tüm un kurdu popilasyonunun satışlarda 1000  adet X TL gibi yazılması sizi aldatmamalı, çünkü bu canlılar size geldiğinde çoğunlukla vaat edilen adetlerde olmayacaktır. ve size yataklığı ile beraber gönderildiği için sizinde sayma imkanınız olmayacaktır.

sayı konusunda problem yaşadığınızda satıcıya bu konu hakkında 1 ayddır kültüre bakıyorum ama siz 1000 kadar demiştiniz bende ise 100-200 veya 300 adet kurt çıktı. neden böyle oldu dediğinizde size ortamın ve sıcaklığın değişiminden dolayı problem yaşadığınızı söyleyebilirler.

2- adet olarak satanlarda kesinlikle olacaktır. 100 tanesi 10 TL gibi, hatta kimsayallar ile şişirilip ticaret amaçlı olarak satışını sağlamak için ilaç ve kimysal madde de besi alanına karıştırarak böceklerinizin zaten hızlı olan metabolizmasına daha da etki ederek ömürlerini kısaltmaları da mümkün olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

Göndereceğimiz Üretim setinde...

1- bir çok ilan sitesinde ve forumda bir avuç hububat ununun arasında sayılarının belirsiz olduğu sallama sayı vererek 2-3 ay sonra 100-200 adet un kurdunu görerek hevesinizin kırılmasını önelemek amacıyla şimdiye kadar örneğine rastlamadığınız bir yöntem ile satış yapmaya çalışacağız.

2- zaman konusunda aldatmacalardan sakının Un kurdu kültürünü aldığınızda aslı aldıklarınızı üretmek için en az 2-3 aya ihiyacınız olacaktır. ki bu sadece pupa ve ergin böcek döngüsünün başlangıcı olacaktır.

3- hızlı bir şekilde döngüye ulaşmak için asıl olan ergin böceklerin kültürünüz olmasıdır. böylelikle elinizdeki kültürün sayısı ve oranı hakkında bilginiz olacaktır.

Un Kurdu Kültürünü satın aldığınızda size neler gönderilecek ????

1- üç çekmeceli plastik kap(detayları ve kullanım yöntemi anlatılacaktır)
2- 500 gr (kesinlikle faydaları tarafımızdan tecrübe edilmiş yataklık ve bazı ek besinler)
3- 50 adet ergin böcek ( dişi erkek ayrımı tarafımızdan yapılmaktadır. merak edene yöntemin çiftleşme aşamasında olduğunu söyleye biliriz))

detaylı bilgi için : http://unkurdu.blogspot.com/ ziyaret ederbilirsiniz.

img

ardabe

11 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bana da bir un kurdu kültürü seti yollar mısın numaram 05358224042 iletişim sağlarsınız memnun olurum

img

Guest67484

7 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ