Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

İzmir'de Acil Süt Anne Arıyoruz!!!

Sokakta bulduğumuz 1 haftalık kedi yavrusuna çok acil süt anne arıyoruz. Yoksa yaşaması çok zor. Sütten kesilince geri alacağım. Lütfen Çok Acil Cevap!!!

img

Burcu_Sahin

11 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Üzerinden Çok Zaman Geçmiş ama Yinede Yazayım Belki Lazım Olduğunda Girip Okuyanlar Olur.. 

Veteriner Hekimlerinin Sattığı, Süt Tozu Hallinde Bir Mama Mevcut İçerisinde Tüm Proteinler Mevcut.. Birde Yavru Kediler için Biberon Almayı Unutmayın.. Bende O Şekilde Sokaktan Kutu İçerisinde Bulmuştum.. Kedi 2 Günlük Olması Rağmen Kurtulur mu Kurtulmaz mı Derken Şimdi 1.5 Yaşında ve Gayet Sağlıklı.. :)

Burcu_Sahin yazdı :

Sokakta bulduğumuz 1 haftalık kedi yavrusuna çok acil süt anne arıyoruz. Yoksa yaşaması çok zor. Sütten kesilince geri alacağım. Lütfen Çok Acil Cevap!!!

img

ssdecimal

19 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

veteriner hekimin verdiği mama ve biberonla besliyorduk fakat yine de bir süt anne olmadan yaşayamayabileceğini söylemişti o yüzden süt anne arayışına girdik. bulduk da. tabaktan mamasını yiyene kadar süt anne yanında kaldı. şimdi 4 aylık ve çok sağlıklı :)

ssdecimal yazdı :

Üzerinden Çok Zaman Geçmiş ama Yinede Yazayım Belki Lazım Olduğunda Girip Okuyanlar Olur.. 

Veteriner Hekimlerinin Sattığı, Süt Tozu Hallinde Bir Mama Mevcut İçerisinde Tüm Proteinler Mevcut.. Birde Yavru Kediler için Biberon Almayı Unutmayın.. Bende O Şekilde Sokaktan Kutu İçerisinde Bulmuştum.. Kedi 2 Günlük Olması Rağmen Kurtulur mu Kurtulmaz mı Derken Şimdi 1.5 Yaşında ve Gayet Sağlıklı.. :)

Burcu_Sahin yazdı :

img

Burcu_Sahin

11 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ