Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

selam

selam ben yeni uyenizim merak ettigim bir konu var kaplumbagalarin size alismasini nasil sagladiniz benimkiler gerci yeni ama cok korkaklar ilgi istemiyorlar tam aksini duymustum yaniliyormuyum yoksa bu konudaki dusuncelerinizi yada deneyimlerinizi soruyorum tskler

img

serap152

11 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benimkide baya bi zor alıştı. :D bunu yapmak için ilk önce kendi ellerimle besledim.. sonrası kendiliğinden geliyor artık bana iyice alıştı hatta okul çantama bile giriyor... :D

serap152 yazdı :

selam ben yeni uyenizim merak ettigim bir konu var kaplumbagalarin size alismasini nasil sagladiniz benimkiler gerci yeni ama cok korkaklar ilgi istemiyorlar tam aksini duymustum yaniliyormuyum yoksa bu konudaki dusuncelerinizi yada deneyimlerinizi soruyorum tskler

img

beyza_beyza

11 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

beyza_beyza'ya katılıyorum şlk önce elinle besliyeceksin sonra kendiliğinden alılıyorlar onların sevdiği şeyleri bulup yaparsan sana daha çabuk alışırlar bnm 2 tane kaplumbağam var ikiside bana çok alışıklar aslında bn hiç uğraşmadım ztn biz birbirimizi görünce alıştık :) bilee adları mercan (dişi) - afacan (erkek) birde tatlımı tatlı muhabbet kuşum var paşa(erkek) bn o kadar hayvan besledim  hiç birinede uğraşmadım alıştırmak için bni görür görmez bana inandılar ve güvendiler u an utlu mesut geçiniyoruz inş herkez böyle geçinir görüşmek üzere baybay :)

beyza_beyza yazdı :

Benimkide baya bi zor alıştı. :D bunu yapmak için ilk önce kendi ellerimle besledim.. sonrası kendiliğinden geliyor artık bana iyice alıştı hatta okul çantama bile giriyor... :D

serap152 yazdı :

img

pamerafa

9 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ