Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Ankarada kedi sahibi olmak istiyorum

Ankarada kedi sahibi olmak istiyorum, evimde besleyeceğim. Tercihim İran- Ankara kırması olması.

img

unalyildiz

11 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

acill !!! kedimiz yuva arıyorr !!1

merhaba

annesi tekir - babası siyam scotish fold kırması 3 aylık siyah bir yavru kedimiz var ona yuva aramaktayız. kedimizin iç ve dış parazit ilaçları yapıldı ve 3 ay boyunca annesinin sütü ve özel bebek kedi maması ile beslendi çok sağlıklı. ayrıca kedimizin tuvalet eğitimi vardır kumundan başka hiçbir yere tuvaletini yapmaz. eğer hala fikriniz değişmediyse yavru kedi arıyorsanız kedimizi sahiplenebilirsiz. telefon numaranızı yazarsanız sizi arayabilir ve iletişime geçebiliriz.

unalyildiz yazdı :

Ankarada kedi sahibi olmak istiyorum, evimde besleyeceğim. Tercihim İran- Ankara kırması olması.

img

karamuk123

11 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

unalyildiz yazdı :

henüz edinmediyseniz çok şeker yavrumuz var. iran kırması değil ama şeker

img

vadidekikedi

11 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kediniz ankara kedisi mi? ankara kedileri sağır olduğundan düşünmüyorum.

vadidekikedi yazdı :

unalyildiz yazdı :

henüz edinmediyseniz çok şeker yavrumuz var. iran kırması değil ama şeker

img

unalyildiz

11 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ankara- van kırması bir kedim var. evde hastam oldugu için bakamıyorum. tuvalet alışkanlığı var. aşıları tam. dişi ve kısırlaştırılmış. ilgilenirseniz eğer resimlerini yollayabilirim.iletişime geçebiliriz.

unalyildiz yazdı :

img

bernaeksi

11 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ