Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

mesajın kime gittiği bence açık ve net

bu forumda ne zamandan beri insanlar birbirini TEHDİT ediyo.bu forumun kaplumağaların mutluluğu ve sağlığı adına olduğunu sanırım forumun niteliğini saptıran insanlara hatırlatmakta yarar var.buradaki herşey kaplumbağa ve sahiplerinin huzuru için,huzur kaçırmak için değil.Bana ve kaplumbağama yardım etmek için iki kelime de olsa yazanların arkasındayım.

img

micmic

18 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamlar, Aşağıdaki mesajı diğer bir başlığa yazmıştım ancak aynı konu olduğu için buraya da ekliyorum. Mesaj kalabalığı yaptığım için özür dilerim. Böyle şeylerin tekrarlanmaması ümidiyle... ........................................ Merhaba Zekko, Bu forumdaki bütün mesajlarını okuyoruz biliyorsun, girdiğinden beri toplamda 5 mesaj atmışsın ve hep saldırgan bir ifade içerisindesin. Burda insanlar birbirlerine destek olmak ve bilgilerini paylaşmak amacıyla bulunuyorlar, tamamen gönüllülükle yürütülen bir forum, ücretli filan da değil biliyorsun. boppememo''''yu kişisel olarak tanımıyorum ancak senin yaptığın şeyin yanlış olduğunu söyleyebilirim. Belki de bütün bunları yazarken özel bir amacın var bilemiyorum ancak bu tür kaprisleri bizim forumlarımızdan uzak tutmanı rica ederim. Diyelim ki msn''''de bir tür rahatsız ediliyorsun, kişi engelleme özelliğinden haberin yok mu, engelle, ingilizce kullanıyorsan block butonuna bas tek bir mesaj bile gelmez bir daha? Diyelim ki msn kullanmayı bilmeyecek kadar cahilsin neden tehditlerini rahatsız edildiğin sırada msn''''den söylemiyorsun? saygı göstermediğin forum ahalisinin senin kişisel messenger''''ının korumalığını da üstlenmesini mi bekliyorsun? Herneyse, bence forumu amacının dışında kullanmaya çalışıyorsun ve bizleri rahatsız ediyorsun.

img

gunseli

18 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

günseli parmaklarına sağlık,tabii kaplusuna ve sana da.

img

micmic

18 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bunlarda forum tospağası arkadaşlar yem verenleri bol olsun internette çok çıkarlar.Zaten 2 msg atıp oda hede hödö olanı takmıcaksınız.olur böyle.Görevli kişi gelip halletmeli

img

hamso

18 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ